Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Time of Masters. Janusz Dylewski rywalem Akopa Szostaka. WIDEO

time-of-masters-janusz-dylewski-rywalem-akopa-szostaka-wideo

Akop Szostak, znany kulturysta który szykuje się do debiutu w MMA na Time of Masters (17 stycznia 2015 w Sopocie), miał pierwotnie bić się podczas tej gali z Kamilem Bazelakiem. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a powody zmiany planów inaczej tłumaczone są przez organizatorów imprezy, a inaczej przez samego Bazelaka. Fakt pozostaje faktem: walki Szostak vs. Bazelak nie zobaczymy i już.

Szostakowi został właśnie znaleziony nowy przeciwnik. Będzie nim Janusz Dylewski (2-13 MMA).

A tak do swojego debiutu w MMA szykuje się Akop Szostak:

Opublikowano: 2015-01-08

Komentarze

av

I BARDZO DOBRZE, JANUSZ DYLEWSKI JEST STO RAZY LEPSZY WE WSZYSTKIM OD KAMILA BAZELAKA! BAZELAK NADAJE SIĘ JEDYNIE DO SKANDOWANIA "GDZIE JEST KRZYŻ?!" I MÓWIENIA PSEUDOTEOLOGICZNYCH BZDUR, A PRAWDZIWI TEOLODZY ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO JAK PRZECZYTALI JEGO WYPOCINY, A JANUSZ DYLEWSKI JEST DOBRYM CZŁOWIEKIEM I NIE BOJĄCYM SIĘ WYZWAŃ FIGHTEREM MMA!

av
BRAT TEOLOGA:
BAZELAK NADAJE SIĘ JEDYNIE DO SKANDOWANIA "GDZIE JEST KRZYŻ?!" I MÓWIENIA PSEUDOTEOLOGICZNYCH BZDUR, A PRAWDZIWI TEOLODZY ŚMIEJĄ SIĘ Z NIEGO JAK PRZECZYTALI JEGO WYPOCINY,
Idź pod tęczę, albo weź udział w kolejnym marszu homoseksualny lewaku!!! Tylko lewackie barachło mogło coś takiego napisać. Polska dla Polaków i patriotów a nie dla fanów homoseksualnych zachowań. Won z tego kraju, jeśli przeszkadza ci Bóg i Ojczyzna!

av

Pierwsze zestawienie było zdecydowanie lepsze i zasługiwalo nawet na wysoką pozycję na karcie walk w KSW. Teraz przynajmniej organizatorzy mają niemal 99% pewności ze ich gwiazdor wygra. Co do Bazelaka to było wiadome ze do tego nie dojdzie. To czołowy polski zawodnik a Akop dopiero debiutuje. Sprzedali kilka tys biletów nazwiskiem Bazelaka i go oszukali

av

Trole

av

hahaha rozumiem, ze to zart.. dylewski wiadomo ze milion razy lepszy od boczka i mimo wielu przegranych ma dusze fajtera, nie rezygnuje i podejmuje sie kazdego wyzwania.. a kamilem ktory to raz wydygal? ciezko zliczyc.. :/

av
rondo :
kamilem ktory to raz wydygal? ciezko zliczyc.. :/
Jeżeli twierdzisz, że Kamil wydygał to jesteś durniem albo czytać nie umiesz. To organizatorzy gali zdjęli go z karty walk, bo pewnie kasy nie mieli.
Kamil Bazelak wychodził w walkach do różnych rywali lepszych i gorszych. Bił się nawet z Economou więc wszystko można mu zarzucić ale nie tchórzostwo

av

@Barecki
nie aprobuje tęczy i nie mam poglądów lewicowych, ale również nie aprobuje prostaka Bazelaka, który udaje mędrca i uczonego, a nie skończył żadnego uniwersytetu, równie dobrze pierwszy lepszy menel mógłby "nauczać" o Bogu nie mając o tym zielonego pojęcia. Bazelak może jedynie być autorytetem dla nieudaczników bez pracy i perspektyw, którzy swój kretynizm tłumaczą złymi rządami i nagonką na Boga, a tacy ludzie zawsze będą gównem społeczeństwa.

av

Janusz Dylewski rozgromi Akopa Szostaka, a w następnej walce pokona Kamila Bazelaka. Janusz Dylewski pokonał dwukrotnie wielkiego mistrza Józefa Warchoła.

av

i co łyso wam?::) Akop mistrzem! Brawo!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również