Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Tomasz Drwal o PROMMAC 2: w planach byli Held i Grabowski. WIDEO

tomasz-drwal-o-prommac-2-w-planach-byli-held-i-grabowski-wideo

Tomasz Drwal (21-4-1 MMA), jak wiemy, podpisał kontrakt z organizacją KSW i już niebawem, 6 grudnia 2014, zmierzy się z Mamedem Khalidovem (29-4-2 MMA) na KSW 29 w Krakowie.

Pierwszy polski wojownik w UFC, w rozmowie z portalem MMAnia.pl, został zapytany o to czy jego decyzja o zmianie barw miała wpływ na odwołanie planowanej na początek listopada częstochowskiej PROMMAC 2. "Gorilla" miał być bowiem jedną z gwiazd tej gali.

Drwal jednoznacznie nie zaprzeczył, że jego brak mógł pokrzyżować szyki szefom PRO MMA Challenge. Przy okazji podkreślił, iż w Częstochowie planowane były występy kilku innych, znanych postaci polskiego MMA, np. Marcina Helda i Damiana Grabowskiego.

Jednym słowem - szkoda tego przedsięwzięcia, zapowiadało się bowiem całkiem niezłe widowisko.

JAM

A to przypomnienie naszej ostatniej rozmowy z Tomaszem Drwalem:

Opublikowano: 2014-10-22

Komentarze

av

Co z tego że były plany, jak pomysły z kosmosu. ProMMAc miał szanse zaistnieć przez galęw stylu "Po Prostu Walcz", gdzie był bardzo wysoki poziom. 2-3 lata i mogli myśleć o dużych imprezach. Tylko dlaczego nie było promocji? Tak trudno dogadać się z firmą, która może zrobić dobre akcje promocyjne? Trzeba przestać się obrażać i zacząć działać.
Ostatnią rzeczą jest to że zawodnicy typu Kita żądają kasy jakiej nikt by im nie dał po za granicami. UFC tutaj ma zdrową politykę, gdzie na starcie daje podstawę, a celem zawodnika jest to aby się wypromować.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również