Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Trener McGregora: zaczęliśmy treningi przed walką z Mayweatherem

trener-mcgregora-zaczelismy-treningi-przed-walka-z-mayweatherem

Conor McGregor i John Kavanagh

Oficjalnie wciąż niczego nie ogłoszono, nadal nie ma żadnej konkretnej informacji na temat całego zdarzenia. Atmosfera podgrzewana jest jednak non stop, spekulacje nie ustają.

Teraz swoje trzy grosze wtrącił John Kavanagh, wieloletni trener Conora McGregora. Otóż oznajmił on, że rozpoczął już ze swoim podopiecznym przygotowania do boju z Floydem Mayweatherem jr.

W moich myślach ten pojedynek już jest "klepnięty", obaj nim żyjemy. Pewnie, że czeka nas zupełnie inne wyzwanie niż wszystkie dotychczasowe. Dlatego rozpoczęliśmy już do niego przygotowania. W moim odczuciu do tej potyczki dojdzie jeszcze w 2017 roku. Co tam plotki i spekulacje. Powtarzam: my już zaczęliśmy treningi przed tą konfrontacją! - zaznaczył Kavanagh.

Znany szkoleniowiec dodał że wszystko co robi teraz na macie z McGregorem jest nakierowane na ten jeden, niepowtarzalny bój. Mistrz UFC w wadze lekkiej - jak się dowiedzieliśmy od Kavanagha - porzucił na razie zapasy, BJJ czy Muay Thai, by skupić się tylko i wyłącznie na pięściarstwie.

Oczywiście, to o niczym jeszcze nie świadczy i niczego nie przesądza. Tym bardziej że szef UFC Dana White znów zaczyna przekonywać wszystkich, że nic z walki bokserskiej McGregor (21-3 MMA, 9-1 UFC) vs. Mayweather (49-0 boks) nie będzie.

Co nie zmienia faktu, iż po deklaracji Kavanagha cały sportowy świat po raz kolejny w ostatnim czasie wstrzymał oddech.

JAM

Opublikowano: 2017-04-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również