Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Trzy walki o pasy mistrzowskie na gali FEN 12 "Feel the Force"

trzy-walki-o-pasy-mistrzowskie-na-gali-fen-12-feel-the-force

Organizacja Fight Exclusive Night oficjalnie potweirdziła trzy mistrzowskie pojedynki, które odbędą się podczas nadchodzącej gali FEN 12 „Feel The Force”, zaplanowanej na 20 maja 2016 roku, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. O pas K-1 Rules i dwa pasy w formule MMA, walczyć będą: najlepszy polski kickboxer wagi średniej Paweł Biszczak z klubu Prych Team Legnica, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej, reprezentujący Contender Kamienna Góra Marcin Zontek i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław występujący w wadze półśredniej.

Wszyscy wymienieni zawodnicy wygrywali trudne boje na galach FEN, stąd decyzja o tak ważnym statusie ich walk. Wszyscy oni deklarują, iż są gotowi do najważniejszych pojedynków swojego życia.

Paweł Biszczak wygrał trzy pojedynki dla Fight Exclusive Night: z Zakarią Baitarem z Belgii, z Pavlem Oboznym z Białorusi i Anatolim Hunanyanem z Czech. Karateka z Legnicy to światowa elita formuły K-1 w wadze do 77 kilogramów.

Michał Michalski także trzykrotnie odprawiał swoich rywali, wygrywając w imponującym stylu z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą, którzy należą do czołówki polskiego MMA w kategorii do 77 kilogramów. Teraz czas na najważniejszy pojedynek w życiu i niewykluczone, że pierwszy międzynarodowy w jego karierze.

Weteran polskiego MMA i zawodnik, który rozsławiał polskie MMA w dalekiej Rosji, Marcin Zontek rónież trzykrotnie zwyciężał na galach FEN. W pierwszym pojedynku tylko rundę wytrzymał z nim Krzysztof Pietraszek na gali w Lubinie, w drugim został większościową decyzją sędziów uznany za lepszego od Macieja Browarskiego, w kolejnym zatrzymał nadzieję niemieckiego MMA Tassilo Lahra, a na otwarcie 2016 roku przed czasem uporał się z Arunasem Viliusem z Litwy.

JAM/Oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2016-04-05

Komentarze

av

Zontek walczył 4 razy

av

@fan-mma:
Zontek nadaje sie do pasa jak wół do karety

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również