Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 141. Overeem na dopingu, walki z Lesnarem nie będzie. PLOTKI?

ufc-141-overeem-na-dopingu-walki-z-lesnarem-nie-bedzie-plotki

Alistair Overeem przyłapany na dopingu! Taką plotkę rozpowszechniają amerykańscy dziennikarze, specjalizujący się w MMA.

Dla kilku z nich bardzo wymowny jest fakt że Dana White, podpytywany po ostatniej gali w Toronto o wykluczenie Holendra z UFC 141, nie udzielił żadnej zdecydowanej i jednoznacznej odpowiedzi.

Od dłuższego już czasu, czyli od momentu gdy Overeem przeniósł się z wagi półciężkiej do ciężkiej, spekulowano że podczas przeprowadzki poprawiał swoje możliwości m.in za pomocą sterydów. Nigdy jednak niczego mu nie udowodniony. Wszystkie testy zdawał celująco.

Tymczasem teraz sytuacja uległa ponoć zmianie. Oliwy do ognia dolał znany komentator stacji ESPN Josh Gross, który napisał na Twitterze:

"White nie potwierdza, że Overeem nie będzie walczył z Lesnarem. Ale ja słyszałem, że Alistair ma stawić się przed Nevada State Athletic Commission (NSAC). Chodzi o wyniki kontroli antydopingowej przed walką".

Gdyby te plotki potwierdziły się, byłby to ogromny skandal i wielkie rozczarowanie dla wszystkich kibiców, którzy liczyli że tuż przed Nowym Rokiem obejrzą pojedynek dwóch bardzo znanych na świecie wojowników kategorii ciężkiej.

Jak donoszą amerykańscy dziennikarze rozpoczęto już podobno negocjacje z Frankiem Mirem, który w miniony weekend, podczas UFC 140, wygrał oraz złamał rękę Minotaurowi Nogueirze.

Gdyby Mir - w trybie awaryjnym - przyjął propozycję, po raz trzeci zmierzyłby się z Lesnarem. Podczas UFC 81 założył byłej gwieździe zawodowego wrestlingu perfekcyjną dźwignię na kolano, a w rewanżu (UFC 110) został przez Lesnara zdemolowany w drugiej rundzie. 

JAM

Opublikowano: 2011-12-12

Komentarze

av

Co do ch...? Ja chcę tej walki. mir dopiero potem, jak lesnar zleje overeema!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również