Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 143. Diaz i Condit pobiją się o St-Pierre'a. Kto wygra?

ufc-143-diaz-i-condit-pobija-sie-o-st-pierrea-kto-wygra

Najbliższą imprezę wyszykowaną przez Ultimate Fighting Championship można by z powodzeniem nazwać "UFC 143: pełniąca obowiązki normalnej gali". W Las Vegas, w walce wieczoru zmierzą się Nick Diaza (26-7) z Carlosem Conditem (27-5). I choć obu wojownikom niczego nie brakuje, nie oni mieli robić za gwiazdy w Las Vegas.

Postacią nr 1 miał być bowiem mistrz wagi półśredniej, Georges St-Pierre. I to on miał bić się z Nickiem Diazem. Jedna Kanadyjczyk wciąż leczy kontuzję i nie był zdolny do występu podczas UFC 143. 

Stawką pojedynku Diaza z Conditem będzie tymczasowy tytuł mistrzowski. Powalczą o niego - przypomnijmy - zawodnicy, którzy dzierżyli już pasy w innych federacjach. Condit to były mistrz organizacji WEC, wchłoniętej niedawno przez UFC.

Diaz to dla odmiany, do kwietnia ubiegłego roku, właściciel pasa Strikeforce. Do UFC wrócił po kilku latach i już w pierwszej walce miał się zmierzyć z St-Pierre'em. Wkurzony Dana White ostatecznie zastąpił go jednak... Conditem, ponieważ Diaz notorycznie olewał promocyjne zobowiązanie przed walka i m.in. nie pojawiał się na konferencjach prasowych.

Carlos Condit jednak ostatecznie też nie zawalczył z kanadyjskim mistrzem. Teraz albo on, albo jego rywal mają zmierzyć się z St-Pierre'em. Warunek jest jeden: zwycięstwo w Las Vegas.

Oprócz tego pojedynku kibice w Mandalay Bay Events Center zobaczą też Fabricio Werduma (i jego -miejmy nadzieję - efektowny powrót do UFC), który zmierzy się ze zjawiskowym Royem Nelsonem. W innej, ciekawie zapowiadającej się walce, niepokorny i kontrowersyjny Josh Kosheck spróbuje pobić Mike'a Pierce'a.

JAM/OS

>>> ROZPISKA UFC 143 <<<

Transmisja gali UFC 143 w Orange sport, w nocy z soboty 04.02 na niedzielę 05.02.2012, od godz. 4.00.

Opublikowano: 2012-02-03

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również