Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 149. Nick Ring pomógł w złapaniu dziesięciu przestępców

ufc-149-nick-ring-pomogl-w-zlapaniu-dziesieciu-przestepcow

Walczący w wadze średniej i mający za sobą trzy występy w UFC Nick Ring (12-1 MMA, 2-1 UFC) wsławił się właśnie czymś więcej niż tylko zwycięstwami w Oktagonie. Pomógł bowiem w ujęciu 10. bandytów, którzy napadli na dwójkę młodych ludzi w środę w nocy, w Calgary.

A było to tak (na podstawie opowieści Ringa dla portalu MMAjunkie.com):

- Wyszedłem późnym wieczorem ze Starbucksa i nagle zobaczyłem grupę gangsterów, którzy bili jakąś parę. To była dziewczyna z chłopakiem. Tłukli ich i okradali. Dziesięciu na dwoje. Kiepsko to wyglądało. W pewnym momencie jeden z napastników - a w zasadzie napastniczka! -  kopnęła dziewczynę kolanem w twarz. Niezły hardkor. Wysiadłem z samochodu i zapytałem: "co tu się dzieje?". Zostawili tę kobietę i zaczęli spi...ć. Podszedłem do napadniętej pary. Wyglądali źle, mieli rozwalone twarze, mocno krwawili. W tym momencie dołączył do mnie jeszcze jeden gość. Popatrzyliśmy na siebie. Prawie równocześnie powiedzieliśmy: "To co, biegniemy za nimi?" I ruszyliśmy w pościg. Jednego z gnojków dopadliśmy. I wtedy zadzwoniliśmy po policję.

Ring, po złapaniu całej bandy, pomógł w zidentyfikowaniu napastników.

- Jeden z tych kolesi, gdy potwierdziłem że uczestniczył w zajściu, spojrzał mi w oczy i rzucił: Taki jesteś, k.., odważny? To może się sprawdzimy, jeden na jednego? Odpowiedziałem: kiedy tylko chcesz i gdzie chcesz, skurw...u! Czy bałem się, że mogą mieć broń? Nie myślałem o tym wtedy. Ale gdyby nawet to co? Zachowałbym bezpieczną odległość i dalej ich ścigał. Napadli przecież na niewinnych ludzi. Mam nadzieję, że teraz spotka ich zasłużona kara - dodał Ring.

"The Promise" przygotowuje się właśnie do walki z Courtem McGee, która ma się odbyć podczas UFC 149, 21 lipca 2012, w Calgary.

Po raz pierwszy obaj wojownicy zmierzyli się podczas TUF 11. Zwycięzcą został Ring, jednak niejednogłośna decyzja sędziów wzbudziła masę, jak najbardziej uzasadnionych dodajmy, kontrowersji. Dana White i Chael Sonnen uważali, że powinna zostać zarządzona dogrywka.

JAM

Opublikowano: 2012-06-08

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również