Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 159. Roy Nelson nie chudnie i myśli o mistrzowskiej walce

ufc-159-roy-nelson-nie-chudnie-i-mysli-o-mistrzowskiej-walce

Trudno nawet wyobrazić sobie kogoś mniej przypominającego zawodnika MMA od Roy'a Nelsona (18-7 MMA, 5-3 UFC). Zawsze wyglądający, jakby miał ogromną nadwagę, eksponujący swój efektowny brzuch „Big Country” radzi sobie jednak bardzo dobrze w UFC i jest – co tu kryć – jednym z ulubieńców Dany White'a. Bo nie tylko prezentuje się trochę inaczej niż większość jego kolegów z wagi ciężkiej, ale ma także dość specyficzne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie i tego, czym się zajmuje.

Jakiś czas temu np. Nelson i White zawarli bardzo ciekawy zakład. Pochodzący z Las Vegas wojownik obiecał, że jeśli w określonym czasie zyska 100 tys. fanów na Facebooku – co według niego było bardzo prostą sprawą - to zmieni kategorię wagową i zostanie zawodnikiem wagi półciężkiej. Zakład wygrał, jednak niewiele z tego potem wyniknęło i „Big Country” wciąż imponuje niespotykaną, jak na ten poziom rywalizacji, tuszą.

Teraz, podczas UFC 159, Nelson zmierzy się z Cheickiem Kongo (18-7-2 MMA, 11-5-1 UFC). I chyba po raz pierwszy w historii, właśnie przed tą walka „Big Country” spekulował o tym, że zwycięstwo nad najbliższym rywalem powinno dać mu coś więcej niż tylko pieniądze i satysfakcję.

Wyjaśnił bowiem, że po dwóch kolejnych zwycięstwach z rzędu i pięciu odniesionych w UFC, powinien być w końcu brany pod uwagę jako kandydat do pojedynku o mistrzowski pas. Jest, oczywiście, gotów poczekać na to dwa, trzy czy cztery lata. Jeśli jednak padnie taka propozycja, na pewno ją przyjmie.

Najpierw jednak, z czego doskonale zdaje sobie sprawę, musi pokonać Kongo.

UFC 159 w nocy z 27 na 28 kwietnia tylko w Orange sport. Początek transmisji w niedzielę o godz. 2:00.

Opublikowano: 2013-04-26

Komentarze

av

W koncu sukces, zrzucilam 8 kg, probowalam juz naprawde wszystkiego, w koncu znalazlam w necie artykul o tabletkach na odchudzanie, postanowilam zamowic. Codziennie jedna tabletka plus troche ruchu (jazda na rowerze do pracy) no i prosze sukces. Strony nie pamietam ale wpiszcie sobie w google - nadwaga to juz mnie nie dotyczy

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również