Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 160. Donald Cerrone i dwie nowe walki w rozpisce

ufc-160-donald-cerrone-i-dwie-nowe-walki-w-rozpisce

Dwa kolejne pojedynki zostału dopisane do majowej karty walk UFC 160 podczas któej zobaczymy boje Caina Velasqueza z "Bigfootem" Silvą" i Juniora dos Santosa z Alistairem Overeemem.

Te dwa nowe pojedynki to zestawienie w wadze lekkiej Donald Cerrone (19-5 MMA, 6-2 UFC) vs. K.J. Noons (11-6 MMA, 0-0 UFC) oraz w kategorii półciężkiej Ryan Bader (15-3 MMA, 8-3 UFC) vs. Glover Teixeira (20-2 MMA, 3-0 UFC).

Cerrone powróci do Oktagonu po porażce z Anthonym Pettisem na UFC on FOX 6. Była to dopiero druga porażka "Kowboja" w ostatnich dziesięciu występach.

Dla Noonsa będzie to natomiast debiut w Ultimate Fighting Championship, do której trafił, rzecz jasna, ze Strikeforce. Stoczył dla tej organizacji siedem bojów, trzy wygrał, cztery przegrał. Ostatni z Ryanem Couturem, po bardzo kontrowersyjnej, niejednogłosnej decyzji sędziów.

Wielu obserwatorów tego pojedynku, w tym Dana White, uważałao, że Noons powinien zostać zwycięzcą.

Ryan Bader, którego zobaczymy w parze z faworyzowanym Teixeirą, to - przypomnijmy - zwycięzca ósmego sezonu TUF i pogromca Vladimira Matyushenki z UFC on FOX 6. To zwycięstwo dało mu nagrodę 50 tys. dolarów za "Poddanie wieczoru".

Natomiast Teixeira to wschodząca gwiazda UFC, jeden z najpoważniejszych kandydatów do pojedynku o pas mistrz, należący do Jona Jonesa. W swoim ostatnim występię, także na UFC on FOX 6 Brazylijczyk pobił Rampage'a Jacksona. Było to, jak na razie, największe nazwisko na liście pokonanych przez Teixeirę wojowników, na pewno jednak nie ostatnie.

Reprezentant Nova Uniao ma za sobą 18 kolejnych zwycięstw, w tym 16 przed czasem.

WOJ

Opublikowano: 2013-02-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również