Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 160. Velasquez vs. Silva 2 i Dos Santos vs. Overeem już w maju!

ufc-160-velasquez-vs-silva-2-i-dos-santos-vs-overeem-juz-w-maju

To będzie jeden z najmocniejszych wieczorów z UFC w historii. Jak ujawinił Dana White 25 maja 2013 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, podczas UFC 160, zobaczymy dwa kapitalnie zapowiadające się pojedynki w kategorii ciężkiej.

W walce o mistrzowski pas mistrz Cain Velasquez (11-1 MMA, 9-1 UFC) zmierzy się po raz drugi w historii z Antonio "Bigfootem" Silvą (18-4 MMA, 2-1 UFC). Będzie to rewanż za bój z 2012 roku, z UFC 146. Wtedy powracający po porażce z Juniorem Dos Santosem Velasquez zgotował Silvie krwawą łaźnię i ostatecznie znokautował rywala.

Potem losy obu tych zawodników potoczyły sie dość podobnie.

Mający meksykańskie korzenie obecny czempion UFC dostał po pobiciu Silvy szansę rewanżu z "Cigano" i jej nie zmarnował. Odebrał Brazylijczykowi mistrzowski pas w sposób nie pozostawiający żadnych dyskusji.

Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z "Bigfootem", który po pobiciu przez Velasqueza w wielkim stylu powrócił potem do gry. Najpierw bowiem brazylijski olbrzym znokautował Travisa Browne'a, a potem, całkiem niedawno, sprawił ogromną sensację na UFC 156. Posłał bowiem na deski faworyzowanego, powracającego po okresie dyskwalifikacji za stosowanie środków dopingujących, Alistaira Overeema.

I w ten sposób to właśnie "Bigfoot", a nie Holender, zmierzy się z Velasquezem w walce o tytuł.

Dla Reema przwidziano pojedynek pocieszenia. I dlatego drugim hitem UFC 160 będzie bitwa Junior Dos Santos (15-2 MMA, 9-1 UFC) vs. Alistair Overeem (36-12 MMA, 1-1 UFC).

JAM

Opublikowano: 2013-02-13

Komentarze

av

Fajnie, że już w maju, nie przekładają niepotrzebnie.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również