Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 164. Anthony Pettis zawiózł mistrzowski pas na grób ojca

ufc-164-anthony-pettis-zawiozl-mistrzowski-pas-na-grob-ojca

Anthony Pettis (17-2 MMA, 4-1 UFC), zaraz po zwycięstwie nad byłym mistrzem wagi lekkiej UFC Benem Hendersonem (19-3 MMA, 7-1 UFC) pojechał na grób taty Eugene, kóry zginął dziesięć lat temu, w 2003 roku, gdy nowy czempion Ultimate Fighting Championship miał 16 lat i dopiero zaczynał swoją przygodę z MMA.

Ojciec Pettisa, zajmujący się w specjalnym, chrześcijańskim ośrodku pomocą sprawiającym kłopoty nastolatkom, zmarł w 2003 roku, w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach, w domu przyjaciela, podczas próby napadu.

Po tym tragicznym zdarzeniu cała rodzina - wraz z młodszym bratem Sergio, także walczącym w MMA - myślała o opuszczeniu Milwaukee. Jednak Anthony - jako jedyny, ze względu na pamięć o ojcu - był temu przeciwny. Twierdził, że to jego rodzinne strony, jego miejsce do treningu, no i właśnie tu spoczywa jego ojciec. Anthony ostatecznie postawił na swoim.

Teraz, po zdobyciu mistrzowskiego pasa, pojechał na grób taty, by po raz kolejny podziękować tam za wybór, jakiego dokonał.

Był on bowiem najlepszym z możliwych. Nawet mimo to, że Pettis najnowszy triumf okupił poważną kontuzją kolana.

WOJ

Opublikowano: 2013-09-01

Komentarze

av

Ładny gest ale niech teraz przyjedzie do Polski i na kleczaca zda go Kamilowi Bazelakowi bo jak nie to Kamil zabiera się za dietę i robi wagę a za 7 miesięcy boleśnie pozaluje ze nie oddał pasa Bazelakowi bez walki.

av

@Troll internet :
Kiedy tylko Kamil rozprawi się z Warchołem to na pewno posypią się propozycje z UFC i Vanderlei pokaże tym leszczom w przyszłym roku!

av
HEYA HEYA CZAS NA VANDERL:
Kiedy tylko Kamil rozprawi się z Warchołem to na pewno posypią się propozycje z UFC i Vanderlei pokaże tym leszczom w przyszłym roku!
Nie musisz mnie tego pisać o czym wie cały świat mma który najwięcej kręci się wokół Vanderleia

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również