Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 165. Bonusy i konferencja prasowa po gali. WIDEO

ufc-165-bonusy-i-konferencja-prasowa-po-gali-wideo

I Jon Jones, i Alexander Gustafsson wylądowali w szpitalu po walce wieczoru na UFC 165 (gdzie walnęli sobie obaj efektowną, wspólna fotkę, widoczna powyżej). Dana White przeprosił więc, że nie można ich będzie obejrzeć i posłuchać podczas oficjalnej konferencji prasowej do gali.

Przy okazji White szybko uciął wszelkie spekulacje, na temat rzekomych kontrowersji związanych z werdyktem z mistrzowskiej walki z UFC 165. Wyjaśnił, że jedni widzieli minimalne zwycięstwo Szweda, a inni Amerykanina. Więc on nie ma prawa czepiać się decyzji, którą podjęli arbitrzy.

Szef UFC zapowiedział również, że możemy spodziewać się rewanżowej walki Jonesa z Gustafssonem oraz ogłosił, kto dostanie po 50 tys. dolarów extra za swój występ w Toronto.

Za najlepszą walkę wieczoru został uznany bój Jonesa z Gustafssonem. I właśnie oni otrzymali po 50 tys. dolarów premii.

50 tys. za najlepszy nokaut wieczoru powędrowało do Renana Barao, który niesamowitym, obrotowym kopnięciem znokautował Eddie'ego Winelanda. Natomiast za najlepsze poddanie wieczoru uznano gilotynę Mitcha Gagnona, po założeniu której został pokonany Dustin Kimura.

TUTAJ wyniki i nasza relacja z UFC 165.

Foto: MMAjunkie.com

Opublikowano: 2013-09-22

Komentarze

av

Kurwa obejrzyjcie sobie KO Renana Barao po tej obrotówce i kulku ciosach Eddie Wineland bez problemów wstał po 2 sekundach od przerwania przez sędziego i nic mu nie było. Pozatym obrotówka nie weszła do końca czysto a cios na ziemi był ciosem w rękę i moim zdaniem ta wallka została zbyt szybko przerwana bo był wstanie Wineland jeszcze się bronić. Kiedy się nad tym zastanowicie zobaczcie sobie nokaut Daniela i sposób w jaki staje Guelmino i porównajcie sobie obydwie akcje. Kto dostał cięższego gonga ? Kto był bardziej znokautowany? Chyba widać że Guelmino. Więc moim zdaniem bonusik powinien być dany Danielowi. Pozatym ten lewy sierp wszedł czysto i od razu posłał Austriaka na matę. NIESPRAWIEDLIWIE MOIM ZDANIEM PRZYZNANA NAGRODA.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również