Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 168. Wywiady, reportaże, zapowiedzi i walki za darmo. WIDEO

ufc-168-wywiady-reportaze-zapowiedzi-i-walki-za-darmo-wideo

6 lipca tego roku doszło do prawdziwej sensacji. Niepokonany od 7 lat Anderson Silva stracił pas mistrza wagi średniej na rzecz Chrisa Weidmana. Gdy tuż po walce Joe Rogan zapytał Silvę o rewanż, ten odpowiedział jednoznacznie.

ROGAN: Anderson, czy chciałbyś walczyć z Weidmanem po raz drugi?

SILVA: Nie. Teraz Chris jest mistrzem. Wszyscy fani muszą okazać mu szacunek. On jest najlepszy. To wszystko. Wykonałem swoją pracę, już więcej nie walczę o pas.

To jednak, na szczęście, nie było ostatnie słowo "Pająka". Przed nami największe wydarzenie MMA w tym roku. Już 28 grudnia w Las Vegas Anderson Silva i Chris Weidman po raz drugi spotkają się w Oktagonie.

Szef UFC, Dana White, o tej walce na gali UFC 168, mówi jasno:

Myślę, że to będzie największa walka, jaką zorganizowaliśmy. UFC 168 będzie większa niż UFC 100. Pod każdym względem - sprzedaży biletów, pay-per-view itd.

Na setnej gali UFC odbyły się dwie długo oczekiwane mistrzowskie walki między Georgem St-Pierrem a Thiago Alves'em oraz między Brocki'em Lesnarem a Frankiem Mirem. Jednak organizatorzy UFC są pewni: najbliższa gala pobije wszystkie rekordy.

Czy niepokonany we wszystkich 10 walkach w UFC Chris Weidman ponownie opuści klatkę zwycięski? Czy Brazylijczyk będzie w stanie odzyskać mistrzowski pas wagi średniej, który należał do niego przez 7 lat?

Pytania się mnożą. Już niedługo poznamy odpowiedzi. Największe wydarzenie MMA w 2013 roku jest tuż za rogiem. Chris Weidman kontra Anderson Silva, 28 grudnia, tylko na antenie Orange sport.

Zanim jednak będziemy mogli emocjonować się tą galą warto zobaczyć i posłuchać wypowiedzi jej głownych bohaterek i bohaterów, a także przypomnieć sobie ich wybrane walki:

Cała walka Weidman vs. Munoz:

Cała walka Silva vs. Okami:

Cała pierwsza walka Silva vs. Weidman:

Cała walka Ronda Rousey vs. Liz Carmouche:

Rozmowa z Andersonem Silvą:

Reportaż z przygotowań Chrisa Weidmana:

Wywiad z Weidmanem:

Wywiad z Mieshą Tate:

Opublikowano: 2013-12-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również