Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 177. Renan Barao w ostatniej chwili wypada z karty walk!

ufc-177-renan-barao-w-ostatniej-chwili-wypada-z-karty-walk

Były mistrz wagi koguciej Renan Barao nie stoczy rewanżowego pojedynku z T.J. Dillashawem na UFC 177. Brazylijczyk, zbijając kilogramy przed ważeniem - jak oficjalnie poinformowano - zasłabł i został odwieziony do szpitala. Barao (32-2 MMA, 7-1 UFC), choć po okresie obserwacji został wypisany z lecznicy i wrócił do hotelowego pokoju, wypadł ostatecznie z pojedynku wieczoru dzień przed nim.

Z Dillashawem (10-2 MMA, 6-2 UFC), po tym dość szokującym i niezwykłym jak na Ultimate Fighting Championship zamieszaniu, zawalczy ostatecznie, namówiony do tego w ostatniej chwili Joe Soto (15-2 MMA, 0-0 UFC).

Debiutujący w największej organizacji MMA na świecie Amerykanin miał podczas UFC 177 rywalizować w drugiej walce karty wstępnej z Anthonym Birchakiem. W związku z nieprawdopodobnym i dramatycznym, szczególnie dla Barao, zwrotem akcji niespodziewanie wylądował w walce wieczoru.

Soto, choć nie bił się dotąd w największej organizacji MMA na świecie, jest postacią dobrze znaną kibicom tego sportu. "One Bad Mofo" to bowiem pierwszy w historii były mistrz organizacji Bellator w wadze piórkowej oraz zwycięzca pierwszego, zorganizowanego przez te federację turnieju w piórkowej dywizji.

Warto dodać, że to nie jedyna przykrość jaka spotkała tuż przed gala szefów UFC. W ostatniej chwili, także z powodów zdrowotnych, z rozpiski zniknął Henry Cejudo (6-0 MMA, 0-0 UFC), a jego bój ze Scottem Jorgensem (16-9 MMA, 4-5 UFC) został odwołany.

TUTAJ zmodyfikowana rozpiska UFC 177.

JAM

Opublikowano: 2014-08-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również