Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 183. Anderson Silva: w dniu powrotu będę gotowy w stu procentach

ufc-183-anderson-silva-w-dniu-powrotu-bede-gotowy-w-stu-procentach

Anderson Silva w styczniu przyszłego roku powróci do klatki po przerwie spowodowanej makabryczną kontuzją nogi, której doznał na UFC 168 w walce z Chrisem Weidmanem. Silva (33-6 MMA, 16-2 UFC) zapowiada, że trwające ponad rok rozstanie z MMA, i to na dodatek z tak poważnego powodu, nie wpłynie w żaden sposób na jego formę podczas walki przeciwko Nate'owi Diazowi (26-9 MMA, 7-6 UFC) na UFC 183.

Uśmiechnięty i zrelaksowany Silva odpowiadał we wtorek na pytania dziennikarzy podczas koneferencji prasowej zorganizowanej w Rio de Janeiro. To właśnie podczas tego spotkania składał wspomniane wcześniej deklaracje dotyczące jakości swojego powrotu do Oktagonu.

Jestem przekonany, że w dniu pojedynku będę w stu procentach gotowy do walki - zapowiedział brazylijski "Pająk".

I wyjaśnił, że choć wciąż pracuje nad wzmocnieniem połamanej w grudniu 2013 nogi, to jego kopnięcia są już tak mocne i dokładne jak przed kontuzją.

W razie czego będę kopał Diaza od bioder w górę. W ten sposób nie będę miał żadnych kłopotów - zażartował w pewnej chwili Silva, który - przypomnijmy - połamał nogę na kolanie Weidmana.

Silva nie wykluczył przy okazji ewentualnego, trzeciego boju z amerykańskim mistrzem. Podkreślił jednak, że na razie potrzebuje czasu, by się odbudować oraz musi znów zawalczyć, by wygrać i odkryć na nowo miłość do MMA, która ulotniła się gdzieś w czasie dwóch ostatnich, przegranych występów z Weidmanem.

Cała konferencja prasowa Andersona Silvy:

Opublikowano: 2014-10-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również