Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 191. Frankie Edgar i Alistair Overeem planowani na wrześniową galę

ufc-191-frankie-edgar-i-alistair-overeem-planowani-na-wrzesniowa-gale

Całkiem niedawno UFC ogłosiła, że walką wieczoru zaplanowanej na 5 września 2015 w Las Vegas UFC 191 będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi muszej Demetrious Johnson vs. John Dodson. Niedługo potem gruchnęła wieść, że podczas tej samej gali zobaczymy Jana Błachowicza w arcytrudnym boju z Anthonym Johnsonem.

Teraz portal MMA Fighting przyniósł kolejne, dobre informacje dotyczące wrześniowego wydarzenia. Okazuje się, że propozycję zawalczenia w Las Vegas - z nieznanym w tym momencie rywalem - otrzymał Frankie Edgar. Były mistrz wagi lekkiej UFC nie podjął jeszcze decyzji, czy przyjmie ofertę. Osoby z teamu "The Answer" oceniają szanse jego występu 50/50.

Edgar, przypomnijmy, ma na koncie cztery kolejne wygrane w wadze piórkowej, w której zadebiutował bardzo dobrym, choć przegranym, pojedynkiem z Jose Aldo. Amerykanian mocno zabiegał ostatnio, by zastąpić kontuzjowanego Brazylijczyka w potyczce z Conorem McGregorem na UFC 189, ostatecznie jednak szansy na to nie dostał, gdyż do boju z Irlandczykiem został wyznaczony Chad Mendes.

Jeśli Edgar nie zdecyduje się na występ na UFC 191, powróci najprawdopodobniej na UFC 192, 3 października w Houston.

Oprócz Edgara szefowie UFC chcą zobaczyć w Las Vegas także Alistaira Overeema, który wygrał trzy z ostatnich czterech walk, w tym tę z Roy'em Nelsonem na marcowej UFC 185.

"Reem", który wiele mówił ostatnio o chęci wdrapania się na sam szczyt wagi ciężkiej największej organizacji MMA na świecie, zabiega od dłuższego czasu o możliwość stoczenia co i raz odkładanej walki z Juniorem dos Santosem. Czyżby więc właśnie teraz przyszedł na nią czas?

Dodajmy, że w innym, potwierdzonym wcześniej, zestawieniu UFC 191 zobaczymy dwie panie: Paige VanZant i Alex Chambers.

WOJ

Opublikowano: 2015-07-22

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również