Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 191. Paige VanZant zawalczy z Alex Chambers

ufc-191-paige-vanzant-zawalczy-z-alex-chambers

Walcząca, podobnie jak nasza Joanna Jędrzejczyk, w UFC w kategorii słomkowej Paige VanZant (na zdjęciu) poznała kolejną rywalkę. 21-letnia wojowniczka zmierzy się 5 września 2015 na UFC 191 z Alex Chambers.

VanZant (5-1 MMA, 2-0 UFC) podbiła serca fanów MMA nie tylko urodą, ale także umiejętnościami. Najmłodsza wśród reprezentantek słomkowej dywizji zawodniczka najpierw znokautowała w debiucie w UFC Kailin Curran, a potem - w kwietniu, na UFC on FOX 15 - pokonała zdecydowanie na punkty Felice Herrig.

VanZant, ze względu na swoje walory i popularność, została wytypowana przez od niedawna współpracującą ściśle z UFC firmę Reebok do podpisania osobnego, indywidualnego, ekskluzywnego kontraktu.

Chambers (5-2 MMA, 1-1 UFC) natomiast, która jest aż o piętnaście lat starsza od rywalki, po nieudanym debiucie w największej organizacji MMA na świecie i porażce z Aisling Daly, odniosła w maju tego roku spektakularne zwycięstwo nad wspomnianą wcześniej Kailin Curan na UFC Fight Night 65. “Astro Girl”, która przegrywała po dwóch rundach, na dwie minuty przed końcem potyczki poddała rywalkę i ostatecznie wyszła z tego boju obronną ręką.

Australijka, za swoje osiągnięcie, została nagrodzona przez UFC bonusem za najlepszy występ wieczoru.

WOJ

Opublikowano: 2015-06-24

Komentarze

av

Jak dla mnie to nasza Karolina jest już ładniejsza, ale wiadomo po części na czym polega babskie MMA. Dobrze zresztą kiedy każdy pozostaje sobą. Tylko jak ta dziewczyna dojdzie do walki o pas, to już jej twarzy współczuje.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również