Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 197. Bonusy, wywiady, konferencja. WIDEO podsumowanie

ufc-197-bonusy-wywiady-konferencja-wideo-podsumowanie

Yair Rodriguez, Demetrious Johnson, Danny Roberts i Dominique Steele otrzymali po 50 tys. dolarów ekstra każdy za swoje wyczyny podczas ostatniej UFC 197 w Las Vegas.

Rodriguez oraz Johnson zostali nagrodzenie na "wystepy wieczoru", natomiast Roberts ze Steelem za udział w najlepszej walce wieczoru gali w Las Vegas.

Rodriguez (7-1 MMA, 4-0 UFC) w dość nietypowych okolicznościach pokonał Andre Filiego (15-4 MMA, 3-3 UFC). W pewnym momencie, po ciosie Rodrigueza, Fili zaczął masować sobie oko co spowodowało, że zarobił potężne latające kopnięcie na głowę i było po pojedynku.

Johnson (24-2-1 MMA, 12-1-1 UFC), pierwszy i jak na razie jedyny w historii czempion największej organizacji MMA na świecie w wadze muszej, efektownie - po raz ósmy z rzędu - obronił mistrzowskie trofeum rozbijając kolanami na korpus, ciosami oraz łokciami byłego, złotego medaliste olimpijskiego w zapasach Henry'ego Cejudo (10-1 MMA, 4-1 UFC).

Roberts (13-1 MMA, 2-0 UFC) i Steele (14-7 MMA, 1-2 UFC) natomiast stoczyli w las Vegas ciekawą, mocną potyczką. Dominique Steele upatrywał swojej szansy na zwycięstwo przede wszystkim w stójce, tymczasem Danny Roberts , choć karcił rywala mocnymi kopnięciami i ciosami (zadał ich razem 181, z czego 142 były celne; dla porównania: Steele wyprowadził 54 ciosy, z których do celu dotarło 31) szukał również obaleń i na dziewięć prób zejścia ze Steel'em do parteru, pięć z nich zakończyło się pełnym powodzeniem. Co prawda Steele pod koniec trzeciej rundy potężnymi cepami wyraźnie oszołomił Robertsa, sędziowie uznali jednak że to za mało, by mówić o jego zwycięstwie w całym pojedynk

Cała konferencja prasowa po gali:

Najciekawsze momenty konferencji prasowej po gali:

Demetrious Johnson po gali:

Jon Jones i Ovince Saint Preux po gali:

Jon Jones po gali:

Dana White podsumowuje UFC 197:

Opublikowano: 2016-04-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również