Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 201. Hamilton w 14 sekund zdemolował Grabowskiego. WIDEO

ufc-201-hamilton-w-14-sekund-zdemolowal-grabowskiego-wideo

Nie bardzo jest nawet o czym pisać po tym pojedynku. Anthony Hamilton już w pierwszej sekundzie trafił Damiana Grabowskiego, potem zasypał Polaka gradem uderzeń, aż ten padł na matę. Po tym zdarzeniu wyprowadzonych zostało jeszcze kilka następnych ciosów, jednak one nie miały już i tak większego znaczenia. Polski wojownik w czternaście sekund został ośmieszony i zrównany z ziemią przez Amerykanina, który zanotował drugi w historii wagi ciężkiej UFC, najszybszy nokaut.

Czyżby w tak upokarzający sposób, po drugiej porażce, kończyła się przygoda Grabowskiego - byłego mistrza rosyjskiej M-1 - z największą organizacją MMA na świecie? Na to wygląda.

PS. Ponieważ - obserwując Facebook i dyskusję na temat tego tekstu na portalach społęcznościowych - pojawiły się pewne wątpliwości co do naszych intencji, wyjaśniamy: szanujemy wszystkich wojowników, nie podważamy umiejętności nikogo, szczególnie osób, które dostały szansę walczenia w UFC. Tu chodzi o jeden, konkretny pojedynek, który w podobnym tonie został skomentowany m.in. przez gości w studio FOX Sports (można ich było posłuchać oglądając transmisję na UFC Fight Pass). To wszystko. I bardzo żałujemy, że Hamilton tak szybko zaskoczył Damiana Grabowskiego.

Hamilton po zwycięstwie nad Polakiem:

Opublikowano: 2016-07-31

Komentarze

av

Ale go zniszczył .... Masakra .

av

Czyli koniec UFC, koniec kariery lub Fen, bo KSW to za wysokie progi

av

FENek czeka.

av

dobil jak tatar cielaka na stepie

av

Nie tłumacz sie mmania.pl. Jeteście żałosnym portalem promującym tylko tego pseudsportowca Najmana. To jest normalnie wstyd...

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również