Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 205. Alvarez zawalczy z Nurmagomedovem, a nie z McGregorem?

ufc-205-alvarez-zawalczy-z-nurmagomedovem-a-nie-z-mcgregorem

Znów zmiana planów, znowu nowe plotki i spekulacje. Niedawno ogłoszono - przypomnijmy - że walką wieczoru historycznej UFC 205 w Nowym Jorku będzie potyczka mistrza wagi lekkiej Eddiego Alvareza z mistrzem wagi piórkowej Conorem McGregorem.

Nic z tego jednak. Jak wyjaśnił na Twitterze zapytany o ten bój Dana White nie ta konfrontacja, a bój Alvareza z Khabibem Nurmagomedovem jest przygotowywany na nowojorskie wydarzenie.

Wciąż bowiem - jak wynika z informacji amerykańskich portali - przeszkodą na drodze do "przestawienia" McGregora do innej kategorii wagowej jest jego niechęć do zrzeknięcia się tytułu w kategorii do 145 lbs., czyli do 66 kg. Irlandczyk wyraża bowiem gotowość  podejmowania takich wyzwań, jak choćby rywalizacja o pas wagi lekkiej należący do Alvareza, przy okazji jednak - jak kiedyś w czasach, gdy występował w Cage Warriors - chce zatrzymać tytuł w innej wadze.

A na to nie ma zgody szefa UFC, który po rewanżu Nate Diaz vs. Conor MacGregor tłumaczył, że według niego irlandzki wojownik powinienien albo bronić mistrzostwa piórkowej dywizji, albo się go zrzec.

McGregor niczego zrzekać się nie chce, więc są kłopoty.

To znaczy dla kogo są, dla tego są. Niepokonany (23-0 MMA, 7-0 UFC) Khabib Nurmagomedov czeka teraz na podpis Alvareza pod kontraktem na walkę na UFC 205, zapowiada że stłucze Amerykanina na kwaśne jabłko i dziękuje UFC za sprawienie wspaniałego, urodzinowego prezentu (Dagestańczyk przyszedł na świat 20 września 1988).

Czego dowód poniżej.

JAM

Opublikowano: 2016-09-21

Komentarze

av

Jako fan dobrego MMA wolałbym zobaczyć bitkę z McGregorem bo Kebab będzie chciał przeleżeć przez 5 rund Alvareza. Poza tym Nurmagomedov do czasu walki złapie 3 kontuzje.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również