Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 205. Karolina Kowalkiewicz: to moja ręka powędruje do góry. WIDEO

ufc-205-karolina-kowalkiewicz-to-moja-reka-powedruje-do-gory-wideo

Karolina Kowalkiewicz (10-0 MMA, 3-0 UFC) stanie w najbliższy weekend przed najpoważniejszym wyzwaniem w swoim życiu. W legendarnej Madison Square Garden rywalką łodzianki będzie mistrzyni wagi słomkowej Joanna Jędrzejczyk (12-0 MMA, 6-0 UFC).

Kowalkiewicz doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Ale zapowiada też, że nie tylko dla niej będzie to szczególna potyczka.

Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to najcięższa walka w moim życiu. Dla niej jednak także - wyjaśniała Karolina podczas otwartego treningu przed UFC 205. - Dwie Polki wystąpią na najwiekszej gali na świecie. Dlatego będzie to wspaniała batalia. Mam nadzieję, że spodoba wam się to, co zobaczycie. Możecie spodziewać się wielu ciosów, łokci, grzmotów i tym podobnych rzeczy. Nie wiem jak to zrobię, jedno jednak pewne: na koniec to moja ręka powędruje w górę - zapewniła Kowalkiewicz.

Polka po raz kolejny podkreśliła także że jest dumna z tego, iż może uczestniczyć w takim wydarzeniu, jak UFC 205.

Wciąż nie mogę uwierzyć, że tu jestem - stwierdziła pretendentka do tytułu mistrzyni UFC. - Pracowałam na to przez całe moje życie. Jestem niepokonana, podobnie jak Joanna. Zajmuję drugie miejsce w rankingu. To dla mnie bardzo dobra rzecz. Moim atutem jest młodość, mam 31 lat. A ponieważ chce mieć dzieci, jest to dla mnie dobry czas - zakończyła Karolina Kowalkiewicz.

Nasz najświeższy wywiad z Karoliną Kowalkiewicz:

Opublikowano: 2016-11-09

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również