Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 205. McGregor zniszczył Alvareza i żądał zagubionego pasa. WIDEO

ufc-205-mcgregor-zniszczyl-alvareza-i-zadal-zagubionego-pasa-wideo

Można go nie lubić, można nazywać bucem, można wreszcie narzekać na jego nieustający słowotok. Jedno wszak pozostaje niepodważalne: Conor McGregor został włąśnie mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC.

Irlandczyk osiągnął ten sukces w spektakularny sposób, traktując w Oktagonie byłego czempiona wagi lekkiej Eddiego Alvareza jak mało wymagającego sparingpartnera. Już w pierwszej rundzie Notourious potężnym ciosem posadził rywala na ziemi, kontrolując przy tym całkowicie przebieg wypadków w klatce.

Warto dodać, że Alvarez wyglądął przy przeciwniku jak jego młodszy brat, gdy tymczasem to właśnie irlandzki wojownik przeniósł się z niższej kategorii do wyższej. Miał jednak lepsze warunki fizyczne, a także emanował - jak to ma w zwyczaju - niezmąconą pewnością siebie oraz ogromnym spokojem. I dźgał Alvareza lewym prostym, zafundował mu kolejny nokdaun, aż wreszcie po serii lewych oraz prawych bomb McGregor ostatecznie zniszczył oponenta.

A potem rozpętała się mała burza, bowiem zaginął gdzieś pas mistrza wagi lekkiej i przez pewien czas Irlandczyk mógł paradować w klatce tylko w swoim starym, "piórkowym" trofeum.  Bardzo go to zdenerwowało, dlatego dwukrotnie darł się do mikrofonu, by oddano mu wreszcie to, co mu się należy.

W poszukiwania "lekkiego" pasa zaangażował się w pewnym momencie sam Dana White, co ostatecznie umożliwiło obdarowanie spragnionego nagrody, największego gwiazdora Ultimate Fighting Champonship wszystkimi przysługujacymi u fantami.

Obraziłem ostatnio wielu innych zawodników. Nie zamierzam żadnego z nich przepraszać - popisywał się McGregor, eksponując w klatce zawieszone na ramionach dwa pasy.

I tak oto McGregor przekroczył kolejną barierę swoich możliwości w UFC i samej UFC.

Co będzie dalej?

Opublikowano: 2016-11-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również