Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 205. Woodley jednak zmierzy się z Thompsonem

ufc-205-woodley-jednak-zmierzy-sie-z-thompsonem

Tyron Woodley (16-3 MMA, 6-2 UFC) po pokonaniu w lipcu na UFC 201 Robbie'ego Lawlera i wywalczeniu tytułu mistrza wagi półśredniej UFC zapowiadał, że przede wszystkim zależy mu teraz na atrakcyjnych finansowo bojach, np. z Georgesem St-Pierre'em czy Nickiem Diazem, natomiast nie jest specjalnie zainteresowany potyczką z - teoretycznie - kandydatem nr 1 do mistrzowskiej batalii, czyli Stephenem "Wonderboy'em" Thompsonem, który już na początku tego roku próbował wyzwać na walkę Woodley'a.

Tymczasem los, jak zwykle, napisał własny scenariusz. I zadecydował o tym, że Woodley podczas UFC 205, 12 listopada 2016 w Nowym Jorku, zmierzy się właśnie z Thompsonem.

Woodley, przypomnijmy, poza pokonaniem Lawlera, pobił w ostatnim czasie także Kelvina Gasteluma, Dong Hyun Kima, Carlosa Condita i Josha Koschecka.

Stephens natomiast ma koncie siedem kolejnych zwycięstw. Cztery z nich odniósł przed czasem. "Wonderboy" był w ostatnim czasie lepszy m.in. od Johny'ego Hendricksa czy Rory'ego MacDonald (teraz organizacja Bellator), ale co najważniejsze we wszystkich ostatnich bojach prezentował wyborną dyspozycję.

Teraz znów będzie miał okazję pokazać dużą klasę mierząc się z Woddley'em. Nie będzie to jednak najprawdopodobniej, dodajmy, jedyna potyczka o tytuł w Nowym Jorku.

Jak już pisaliśmy TUTAJ na UFC 2015 szykowana jest także walka o mistrzostwo kategorii lekkiej mistrza Eddiego Alvareza z pretendentem Conorem McGregorem.

JAM

Opublikowano: 2016-09-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również