Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 211. Joanna Jędrzejczyk lubi odnajdywać strach w duszach rywalek

ufc-211-joanna-jedrzejczyk-lubi-odnajdywac-strach-w-duszach-rywalek

Joanna Jędrzejczyk (13-0 MMA, 7-0 UFC) już 13 maja 2017, podczas UFC 211 w Dallas, stoczy piątą w karierze walkę w obronie tytułu mistrzyni UFC. Rywalką naszej najbardziej utytułowanej w historii wojowniczki mieszanych sztuk walki będzie Jessica Andrade (16-5 MMA, 7-3 UFC).

Występ Polki, co nie powinno dziwić, budzi już teraz ogromne zainteresowanie w USA. Ale nie tylko sam występ. Amerykańskich dziennikarzy wciąż bardzo interesuje, dlaczego Polka przed kolejnymi pojedynkami przykłada tak dużą wagę do tego, by okazywać swą moc rywalkom.

Oto wyjaśnienia Joanny Champion, złożone w tym temacie na antenie kanału FOX Sports:

Wszystkie spotkania twarzą w twarz są bardzo ważne - opowiada nasza niepokonana mistrzyni. - Media treningi to także istotny element tej gry. Wtedy przecież spotykamy się z osobami, z którymi już niebawem będziemy rywalizować. Jak to powiedział Conor McGregor, zdarza sie wyjątkowa okazji, by lepiej przyjrzeć się naszym przeciwnikom i ich przejrzeć. Bardzo lubię spoglądać głeboko w oczy rywalki, przebić się do jej duszy. I odnaleźć tam strach.

Jęrzejczyk podkreśliła też, że w jej zachowaniu nie ma fałszu ani udawania. To są jak najbardziej autentyczne emocje.

Ja niczego nie gram. Jestem taka naprawdę. Ciężko haruję przed każdą walkę. Daję z siebie sto procent w trakcie wszystkich przygotowań. Sen, posiłki, chwile relaksu oraz odprężenia, i, rzecz jasna, treningi - wszystko to robię z myślą o kolejnem pojedynku. To czyni mnie lepszą wojowniczką, a także potężniejszą mistzynią. Jak w takiej sytuacji mogę coś potem udawać czy grać? Każda przeciwniczka jest inna. I dlatego każdej zapewniam inne "atrakcje", również przed wejściem do klatki. Wiem, że nie wolno mi sie cofnąć ani okazać grama słabości. Nie ma takiej opcji. W każdej sytuacji muszę pokazać wszystkim kolejnym rywalkom, że jestem najlepsza na świecie. Dlatego nie ma tu miejsca na jakąkolwiek grę. Pokazuję jedynie przeciwniczce, że oto zacząła się dla niej niezwykle trudna przeprawa, której przykrego finału może spodziewać się w Oktagonie - wyjaśnia Joanna Jędrzejczyk przed batalią z Jessika Andrade na UFC 211.

JAM/lowkick.com/usatoday.com

Opublikowano: 2017-04-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również