Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 211. O amerykańskim śnie Joanny Jędrzejczyk

ufc-211-o-amerykanskim-snie-joanny-jedrzejczyk

Polka jest faworytką bukmacherów, osoby typujące na dużych amerykańskich stronach także nie mają wątpliwości. Na Jędrzejczyk stawia 85% użytkowników tapology.com oraz 79% mmajunkie.com - czytamy na stronie weszlo.com w tekście Jana Cioska.

Chodzi oczywiście o pojedynek mistrzyni wagi słomkowej Joanny Jędrzejczyk z Jessiką Andrade, którego będziemy świadkami podczas gali UFC 211 w Dallas.

Jestem zaskakująco spokojny o wynik tego pojedynku – przyznaje Łukasz „Juras” Jurkowski, wojownik, ekspert i komentator sportów walki. – JJ jest świetnie przygotowana, jest w swoim najlepszym okresie kariery. Wie, że walczy o znacznie więcej niż tylko pas mistrzyni świata. Ma ogromną motywację, stale coraz większą. To taka dziewczyna, która nigdy nie ma dość, chce wygrać wszystko, co się da. Już jest jedną z największych gwiazd UFC, a może być tylko lepiej. Po kolejnych wygranych pojawią się propozycje sesji, reklam, występów w serialach i tak dalej. Jednym słowem: Aśka walczy o swój amerykański sen!

W czasie niedawnego spotkania twarzą w twarz przed pojedynkiem Jędrzejczyk zachowywała się zupełnie inaczej niż zwykle. Wcześniej często prowokowała rywalki, niemal dotykała je czołem, patrzyła prosto w oczy, zdarzały się jakieś zaczepki. Teraz było wyjątkowo spokojnie.

Może to dlatego, że po raz pierwszy walczy z dziewczyną, z którą wcześniej trenowała, z koleżanką. A może po prostu nie miała jak jej zajrzeć w oczy z powodu dużej różnicy wzrostu – śmieje się Jacek Adamczyk z portalu mmania.pl. – Tak czy inaczej zawsze zjadała rywalki psychicznie już podczas bezpośrednich spotkań, a teraz przyjęła zupełnie inną strategię. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jest faworytką, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że to będzie łatwy pojedynek.

Cały tekst na weszło.com

Opublikowano: 2017-05-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również