Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 213. Efektowny "Kowboj" Cerrone ma walczyć z Lawlerem

ufc-213-efektowny-kowboj-cerrone-ma-walczyc-z-lawlerem

Dobrze rokująca potyczka w kategorii półśredniej została dodana do karty walk UFC 213, która 8 czerwca 2017 odbędzie się w Las Vegas. Zobaczymy w niej byłego mistrza dywizji do 170 lbs., czyli do 77 kg., Robbie'ego Lawlera oraz Donalda "mogę walczyć z każdym, w każdej chwili" Cerrone.

Lawler (27-11 MMA, 12-5 UFC) i Cerone (32-7 MMA, 19-4 UFC) dali się już raz w przeszłości namówić na wspólny pojedynek. Obaj mieli zawalczyć na UFC 205 w Nowym Jorku, jednak ostatecznie były czempion wycofał się z tego pomysłu, tłumacząc oficjlanie, że potrzebuje więcej czasu na dojście do siebie po porażce z Tyronem Woodley'em na UFC 201 i - co za tym idzie - utracie mistrzowskiego pasa.

Zanim to się stało i zanim "Ruthless" został zniszczony przez Woodley'a, Lawler odniósł pięć kolejnych zwycięstw, w tym to najważniejsze w swojej dotychczasowej karierze nad ówczesnym mistrzem Johnym Hendricksem, a także nad Rorym MacDonaldem i Carlosem Conditem - oba w konfrontacjach toczonych w obronie tytułu.

Cerrone (32-7 MMA, 19-4 UFC), jedna z najbarwniejszych i najbardziej bojowych postaci w UFC, po raz ostatni walczył w styczniu tego roku, na UFC on FOX 23 z Jorge Masvidalem. "Kowboj" przegrał ten bój przez TKO w drugiej rundzie. Zanim do tego doszło 34-letni, pochodzący z Denver wojownik wygrał cztery pojedynki z rzędu, wszystkie efektownie, przed czasem: z Aleksem Oliveirą, Patrickiem Cote, Rickiem Story i Mattem Brownem.

JAM

Opublikowano: 2017-04-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również