Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Anderson Silva chciałby walczyć z Conorem McGregorem

ufc-anderson-silva-chcialby-walczyc-z-conorem-mcgregorem

Anderson Silva (33-7, 1 NC MMA; 16-3, 1 NC UFC) dochodzi do siebie po niedawnej porażce na gali w Londynie z Michaelem Bispingiem. I snuje plany na przyszłość. Ciekawe plany. Były mistrz wagi średniej największej organizacji MMA na świecie, który kolejny pojedynek stoczy 14 maja 2016 na UFC 198 w Brazylii z Uriahem Hallem, wybrał sobie właśnie kandydatów na kolejnych przeciwników. Jest wśród nich - czy to niespodzianka? - Conor McGregor.

To wyzwanie, które bardzo mnie pociąga. Nigdy nie namawiałem nikogo na walkę, nigdy też nie wyzywałem nikogo na pojedynek. Nie ma jednak co ukrywać, że bój z McGregorem dałby mi odpowiedź, jakie są teraz moje prawdziwe możliwości w MMA. Podobnie zresztą jak rewanże z Nickiem Diazem i Michaelem Bispingiem. Konfrontacje z nimi to byłyby prawdziwe sprawdziany moich możliwości. Wiem, że potyczka z Nate'em Diazem to była dla McGregora bardzo trudna przeprawa. Dał się bowiem wciągnąć w grę przeciwnika. Zauważmy, że obaj bracia Diaz są bardzo nieobliczalni, szczególnie w stójce. Dllatego nie ma co deprecjonować Conora i jego dotychczasowych osiągnięć. Powtarzam: dla mnie największym testem byłyby potyczki z McGregorem, Nickiem Diazem oraz z Michaelem Bispingiem, gdyż akurat pojedynek z nim nie zakończył się dla mnie zbyt przyjemnie - wyznał Silva.

Trudno powiedzieć, czy takimi zestawieniami byliby zainteresowani także szefowie UFC, jednak bezdyskusyjnie są on na pewno bardzo atrakcyjne dla fanów. Czyli co, niebawem czeka nas konfrontacja Andersona Silvy z Conorem McGregorem?

Foto: lowkickmma.com

Opublikowano: 2016-03-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również