Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Chris Leben zdyskwalifikowany na rok

ufc-chris-leben-zdyskwalifikowany-na-rok

Chris Leben, jeden z bardzo złych chłopców w UFC, znów wpakował się w poważne kłopoty. Przedstawiciele Ultimate Fighting Championship poinformowali, że w organizmie Amerykanina, po gali nr 138, wykryto ślady narkotyków. Przypomnijmy, że "The Crippler" przegrał wtedy z Markiem Munozem, a impreza odbyła się 5 listopada 2011 w Birmingham.

Jak się okazuje miasto to jest bardzo pechowe dla Lebena. Gdy walczył w nim poprzednim razem, czyli w październiku 2008 roku podczas UFC 89, także przegrał (z Michaelem Bispingiem), a kontrola antydopingowa przeprowadzona po tym pojedynku wykazała, że amerykański zawodnik stosował sterydy.

Teraz, jak się okazuje, brał narkotyki.

- Lubię Chrisa, jednak nie mam wyjścia. Zostaje zdyskwalifikowany na rok - wyjaśnił Dana White, szef UFC. - Jeśli potrzebuje specjalistycznej opieki, zapewnimy mu ją. Chcemy go oglądać jako zwycięzcę nie tylko w Oktagonie, ale także w życiu prywatnym.

- W pełni akceptuję decyzję o dyskwalifikacji. Chciałem bardzo przeprosić UFC, przyjaciół, rodzinę, kibiców i wszystkich ludzi kochających sporty walki za całe to zamieszanie - oznajmił Leben. - To dla mnie kolejna nauczka. Zrozumiałem, że czasami sam jestem swoim największym wrogiem. W ciągu najbliższego roku dokonam zmian w swoim postępowaniu i znów obiorę właściwy kurs. Bez tego, co mnie właśnie spotkało, nie byłbym w stanie wygrywać i wyprostować wielu spraw. Jasno to teraz dostrzegam. Taki wstrząs był mi potrzebny - dodał amerykański wojownik (22-8), klasyfikowany w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników wagi średniej na świecie.

JAM

Opublikowano: 2011-11-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również