Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Dan Henderson pomoże Sonnenowi przed walką z Jonesem

ufc-dan-henderson-pomoze-sonnenowi-przed-walka-z-jonesem

Chael Sonnen zdradził portalowi MMAjunkie.com, że Dan Henderson będzie pomagał mu w przygotowaniach do walki z Jonem Jonesem, do której dojdzie w kwietniu 2013 roku, a także wesprze przygotowania drużyny rywalizującej z ekipą Jonesa w TUF 17, której Sonnen jest głównym trenerem.

- Porozumieliśmy się, zresztą zawsze umieliśmy się dogadywać. Dan nie raz pomagał mi w trakcie kariery - oznajmił Sonnen.

Informacja o współpracy Sonnena z Hendersonem jest o tyle zaskakująca, że Hendo był jednym z najgłośniejszych krytyków pomysłu zestawiania w pojedynku o mistrzowski pas kategorii półciężkiej Jonesa z Sonnenem.

Gdyby nie kontuzja, Henderson walczyłby z "Bonesem" już na UFC 151. We wrześniu 2012 do boju jednak nie doszło, a cała gala została odwołana, gdyż Jones nie zgodził się wziąć "z biegu" pojedynku z Sonnenem zamiast z Hendo.
 
"Czyli co, rozumiem że teraz powininiem zakończyć treningi potrzebne do zwycięstwa i dania fanom ekscytującego pojedynku, i pójść do szkoły umiejętnego obrażania ludzi słowami?" - takie pytanie zadał na Twitterze szefowi UFC niedawny pogromca Fedora Emelianenki i były mistrz Strikeforce w kategorii półciężkiej, gdy dowiedział że ostatecznie to jednak Sonnen, a nie on, zmierzy się w przyszłym roku z Jonesem.

- Nie ma co dyskutować i wracać do przeszłości. Sprawa jest jasna: Dan jest teraz trenerem w naszej ekipie - oznajmił Sonnen, któego w pewnym okresie przygotowań ma także wspierać Randy Couture.
 
WOJ

Opublikowano: 2012-11-02

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również