Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Dana White i Gina Carano umówieni na spotkanie. Gina chce walczyć

ufc-dana-white-i-gina-carano-umowieni-na-spotkanie-gina-chce-walczyc

Gina Carano ( 7-1 MMA , 0-0 UFC ) potwierdziła niedawno w telewizyjnym programie Arsenio Halla, że chce wrócić do MMA. Ta jeszcze do niedawno najpopularniejsza na świecie zawodniczka, walcząca w klatce, która ostatnio postawiła na filmową karierę, wyjaśniła iż bardzo brakuje jej walk i że w przyszłym tygodniu ma spotkać sie z szefem UFC, by omówić ewentualne warunki jej debiutu w największej organizacji MMA na świecie.

Teraz jest ten moment, czuję to. Więc albo dogadujemy się i znów będę walczyć, albo idę na sportową emeryturę - stwierdziła Carano.

31- letnia, była gwiazda Strikeforce i EliteXC, uznawana za najpiękniejszą zawodniczkę MMA w historii, nie walczyła od sierpnia 2009 roku. W ostatnim czasie coraz częściej dawała jednak znaki, że jest gotowa, by znów spróbować swoich sił w klatce (TUTAJ szczegóły).

Dana White, który - traf chciał - też wspominał od pewnego czasu o chęci zorganizowania walki Carano oraz wyjawił mimochodem, że formalnie jest ona związana kontraktem z Ultimate Fighting Chapionship (po tym jak firma Zuffa przejęła oraz zamknęła Strikeforce) potwierdził, że faktycznie planuje spotkanie z Giną.

W rozmowie z portalem mmajunkie.com nie chciał jednak wyjawić, czy zaproponuje Carano jakąś konkretną walkę i czy możemy spodziewać się jej pojedynku z mistrzynią, UFC Rondą Rousey.

Na razie musimy usiąść i porozmawiać. Zobaczymy co z tego wyniknie - wyjaśnił szef UFC.

WOJ

Opublikowano: 2014-04-05

Komentarze

av

No to pyzata ronda szykuj sie na wpierdal od giny :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również