Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Fabricio Werdum pyta o pojedynek z Jonem Jonesem

ufc-fabricio-werdum-pyta-o-pojedynek-z-jonem-jonesem

Jon Jones od dawna przebąkiwał o chęci przeniesienia sie do wagi ciężkiej. Kto wie, może ten moment właśnie nadchodzi? 

Fabricio Werdum (20-5-1 MMA, 8-2 UFC), nowy mistrz UFC w najbardziej prestiżowej kategorii wagowej, na Twitterze, zadał wszystkim fanom elektryzujące pytanie: co myślą o jego ewentualnym "super pojedynku" z Jonesem?

Werdum, który w karierze, poza Velasquezem, pobił już Fedora Emelianenkę, Travisa Browne'a, Roya Nelsona, Marka Hunta czy Antonio Rodrigo Nogueirę, szuka - jak widać - kolejnego, poważnego wyzwania.

Czy je znajdzie? To może być bardzo trudne. W kolejce do nowego czempiona ustawli się już przecież m.in. Junior Dos Santos, Andrei Arlovski, Stipe Miocic czy liczący na mistrzowski rewanż Cain Velasquez.

A "Bones" akurat nie za bardzo jest pod ręką.

Jon Jones (21-1 MMA, 15-1 UFC), były mistrz UFC w wadze półciężkiej, przeżywa bowiem najgorszy okres w swojej karierze. Najpierw udowodniono mu uzależnienie od kokainy. Niedługo potem "Bones" spowodował drogową kolizję i zbiegł z miejsca wypadku, zostawiając przy okazji ofiarę zdarzenia - kobietę w ciąży, która przy okazji incydentu złamała rękę.

Pozbawiony mistrzowskiego pasa i oczekujący na ewentualny sądowy proces Jones wygląda ostatnio jak kupka nieszczęścia. Nie oznacza to jednak, że jego przyszłość rysuje się tylko w ciemnych barwach. Dana White, szef UFC, zapowiedział w jednym z tewizyjnych show, że gdy tylko amerykański wojownik poukłada wszystkie osobiste sprawy i na dobre dojdzie do siebie, może wracać, by znów bić się o tytuł.

Gdy uzna, że jest gotów, niech szykuje się do walki o mistrzowski pas - powiedział White.

Kto wie, może będzie to pas mistrza wagi ciężkiej?

WOJ

Opublikowano: 2015-06-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również