Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 29. Dana White wyrzuca Rousimara Palharesa z UFC

ufc-fight-night-29-dana-white-wyrzuca-rousimara-palharesa-z-ufc

Mimo, że Rousimar Palhares dopuścił sie recydywy, bowiem po raz drugi w czasie obowiązywania kontraktu z UFC, mimo wyraźnej interwencji sędziego, nie przerwał zakładania dźwigni rywalowi, kara za ten czyn wyznaczona przez szefa Ultimate Fighting Championship wydaje się niezwykle sroga.

Dana White, wystepując po UFC Fight Night 29 w jednym z telewizyjnych programów oznajmił, że Brazylijczyk zostanie wyrzucony z największej federacji MMA na świecie.

Przy okazji White podkreślił, że w jego organizacji nie ma miejsca dla zawodników zachowujących się niezgodnie z zasadami i przypomniał przypadek, gdy pozbawiony kontraktu za uderzenie rywla po końcowym gongu został Paul Daley.

Przypomnijmy: Rousimar Palhares podczas UFC Fight Night 29 zrobił to, co trzy lata temu w pojedynku z Tomaszem Drwalem. Brazylijczyk poddał dźwignią na staw skokowy Mike'a Pierce'a. A ponieważ innych poddań na gali w Barueri nie było, "Toquinho" mógł liczyć na dodatkowe 50 tys. dolarów za swoje zwycięstwo.

Mógł liczyć, ale żadnego bonusu nie dostał. Tak jak w 2010 roku, w boju z Polakiem, tak i teraz - mimo wyraźnego działania sędziego - Palhares nie zaprzestał ciągnięcia techniki, przez co naraził Pierce'a - tak jak kiedyś Drwala - na poważną kontuzję.

Po boju z Drwalem nałożono na niego 90-dniową dyskwalifikację. Teraz na dobre stracił pracę w UFC.

Dana White o wyrzucenie Palharesa:

Rousimar Palhares w chwile po swoim nieszczęsnym zwycięstwie:

Opublikowano: 2013-10-11

Komentarze

av

@Baca:
Co ty!Sama natura tak jak Lombard,on podobno nawet odżywek białkowych nie uznaje!

av

Niech Mirek zorganizuje mi walkę z tym gnojkiem to dostanie nauczkę.

av

Ten palhaers to sterydziarz, podejrzewam ze bellator go zgarnie, ewentualnie jakis amerykanski serwis inny, a ksw to raczej bedzie sie balo, że mamed mu nie sprosta, bo z tego co mi wiadomo, to zbyt drogi palhaers nie jest. Na pewno mniej niż mamed by wziął.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również