Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 31 - UFC: Fight for the Troops 3. WIDEO zapowiedzi

ufc-fight-night-31-ufc-fight-for-the-troops-3-wideo-zapowiedzi

Rafael "Sapo" Natal (17-4-1 MMA, 5-2-1 UFC) będzie rywalem Tima Kennedy'ego (16-4 MMA, 1-0 UFC) w walce wieczoru podczas UFC Fight Night 31 - UFC: Fight for the Troops 3, która w nocy z 6 na 7 listopada 2013 (czyli ze środy na czwartek) odbędzie się w amerykańskiej bazie wojskowej Fort Campbell w Kentucky.

Kennedy miał początkowo bić się podczas tej imprezy z Lyoto Machidą, jednak Machida wskoczył do main eventu UFC Fight Night 30, w którym zastąpił kontuzjowanego (poważny uraz siatkówki oka) Michaela Bispinga i ostatecznie znokautował swojego przyjaciela, Marka Munoza.

Kennedy, zawodowy żołnierz, po tym jak zabrano mu Machidę, na własną rękę, rozpoczął poszukiwania jego zastępcy. Użył do tego celu bardzo popularnego wśród zawodników UFC Twittera. Jego działalność polegała na prowokowaniu wszystkich dostępnych i akurat wolnych zawodników wagi średniej. Na liście prowokowanych znalazł się również Rafael Natal.

Brazylijczyk ostatecznie przyjął wyzwanie. I dlatego jego również zobaczymy w akcji 6 listopada.

Bardzo mi się podoba, że będę walczył z facetem o takim pięknym, brązowym odcieniu skóry. Natal wygląda na przystojnego, niezależnie od tego, co ma na sobie. To jest powód, dla którego go nienawidzę. Dlatego ten piękniś zostanie zniszczony - skomentował zbliżające się wyzwanie Kennedy.

Gala w Fort Campbell to jeden z tych szczególnych eventów, przygotowywanych przez Ultimate Fighting Championship. Dochód z niej zostanie bowiem przekazany na rzecz amerykańskich weteranów wojennych.

Dlatego też nie powinno dziwić, że właśnie Kennedy - członek słynnych Rangersów, czyli elitarnej jednostki piechoty Armii Stanów Zjednoczonych, wykwalifikowany snajper, a także były przedstawiciel "Zielonych Beretów", znalazł się w walce wieczoru na UFC Fight Night 31 - UFC: Fight for the Troops 3.

Oprócz niego - z innych uczestników imprezy - staż w armii mają także na koncie rywalka Rondy Rousey w pierwszej kobiecej walce w UFC, reprezentująca Marines Liz Carmouche, służący w Korpusie Powietrznodesantowym Colton Smith oraz mający za sobą siedmioletni pobyt w US Army Neil Magny.

Transmisja UFC Fight Night 31 - UFC: Fight for The Troops 3 tylko w Orange sport, 7 listopada 2013, od godz. 1:00.

TUTAJ rozpiska gali.

Oto zapowiedzi wideo UFC Fight Night 31 - UFC: Fight for the Troops 3.

Opublikowano: 2013-11-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również