Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 32: Wyniki, relacja, bonusy, wywiady. WIDEO

ufc-fight-night-32-wyniki-relacja-bonusy-wywiady-wideo

Vitor Belfort zrobił to - zrewanżował się Danowi Hendersonowi i znokautował go w drugiej walce. Niezbyt długo trwało delikatne badanie się obu tych niezwykle doświadczonych i zasłużonych wojowników. Henderson, trochę pokracznie, zaczął nacierać na Brazylijczyka i nadział się na lewy hak. Belfort natychmiast dopadł leżącego na plecach Amerykanina i poczęstował go gradem ciosów. A gdy Hendo postanowił się podnieść, dostał kopnięcie lewą nogą na twarz. I było po wszystkim. Kolejne uderzenie nogą i kolejne zwycięstwo "The Phenom" stało się faktem. Czyżby Belfort znów niebawem miał bić się o mistrzowski pas? A czemu nie?

godz. 04:31. No i walka wieczoru już za nami!

godz. 04:10. Czekał na ten pojedynek Cezar Ferreira i się w końcu doczekał. Nie był to jednak łatwy bój. Konfrontacja "Mutante" z wyraźnie preferowanym przez publiczność Danielem Sarafianem była bowiem niewykle wyrównana. Fakt jest jednak faktem, że Ferreira częściej obalał rywala i był aktywniejszy. W drugiej rundzie próbował nawet trójkątem poddać przeciwnika, jednak akcja nie powiodła się, a sędzia Mario Yamasaki niespodziewanie postanowił podnieść obu wojowników do stójki. Czy słusznie? Trudno powiedzieć. I czy ostateczne, niejednogłośne zwycięstwo Ferreiry to właściwy werdykt? To także bardzo trudne pytanie. Klamka jednak zapadła i zostawmy te dylematy. Bo za chwilę przed nami Belfort vs. Henderson 2.

godz. 03:22. A tak sie to wszystko dobrze zaczeło dla naszego dobrego znajomego, Igora Pokrajaca. Chorwat ruszył na Rafaela "Feijao" i przycisnął go do siatki. Przy okazji wpadł jednak w klasyczny, tajski klincz, w którym Brazylijczyk poradził sobie znakomicie. Najpierw okopał kolanami chorwackiego rywala, a potem gdy ten oszołomiony zaczął osuwać się po siatce, dołożył mu jeszcze serię ciosów. I Pokrajac przegrał kolejną walkę w UFC. Czy ostatnią? Być może. A zaczynający swoją przygodę z największą organizacja MMA na świecie Cavalcante może teraz świętować spektakularny sukces. Tak jak zresztą zaczął robić to uż w Oktagonie, w chwilę po zwycięstwie.

godz. 03:06. Nie powalczył sobie zbyt długo z faworytem Brandonem Thatchem Paulo Thiago. Brazylijczyk szybko został trafiony, a gdy w końcu zarobił potężne kolano na korpus, padł i nie miał siły oraz ochoty kontynuować tego boju. Więc odklepał w momencie, gdy Amerykanin zaczął go dobijać w parterze. Cisza, jaka zapanował w chwilę potem w hali w Goianie, jest nie do opisania.

No to tak wpisując się w tę chwile zadumy wspomnienie UFC Fight Night 31, tyle że w slow motion:

godz. 02:47. Czyżbyśmy byli teraz, dla odmiany, byli świadkami najlepszej walki wieczoru? Santiago Ponzinibbio i Ryan LaFlare przez 15 minut, nieustająco, bili się na całego. W pierwszej rundzie przewagę zyskał LaFlare, który zdominował rywala w parterze. W drudgim starciu był taki moment, gdy po trafieniu rywala Argentyńczyk miał szansę odzyskać inicjatywę w klatce, jednak nic z tego nie wyszło. A gdy na dodatek w trzeciej rundzie, po potężnych ciosach i kolanach, Ponzinibbio padł na matę wydawało się, iż faworyt publiczności nie przetrwa do końca walki. Przetrwał jednak, przy okazji samemu znów - po rozpaczliwej akcji - lekko naruszając rywala. Nie mogło to jednak zmienić ostatecznego werdyktu. Amerykanin zasłużenie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

godz. 02:17. No to chyba mamy nokaut wieczoru. Demolujący high-kick na głowę, niepotrzebny już zupełnie prawy na głowę "odłączonego" rywala i Jeremy Stephens pobił w dewastującym stylu Rony'ego Jasona. To był wstrząsający początek rywalizacji zawodników z głównej karty.

godz. 01:40. Niesamowiecie zakończył się pojedynek Omariego Akhmedova (12-0 MMA, 1-0 UFC) z Thiago Perpetuo (9-2-1 MMA, 1-1 UFC). W pewnym momencie Brazylijczyk trafił Rosjnainai, czując krew, postanowił go dobić. Nadział się jednak na kontrę, zachwiał i został dobity prawym sierpowym. Piękny to był nokaut.

godz. 00:43. Nie będziemy ukrywać, że w związku z delikatnie urlpowym okresem, jeśli chodzi o nasz skład, mamy jakby mniej możliwości i sił przerobowych. Więc od razu zapowiadamy, że do momentu w którym się da, poprowdzimy tę relację, a potem ją uzupełnimy o wszystko co najważniejsze w kontekście UFC Fight Night 32. Na razie trwają preeliminacje, obejrzeliśmy sobie kapitalne poddanie w wykonaniu Thiago Tavaresa i czekamy na więcej ;-)

A to prelimsy:

Bonusy za UFC Fight Night 32 (po 50 tys. dolarów dla każdego):

 • Nokaut wieczoru: Vitor Belfort
 • Poddanie wieczoru: Adriano Martins
 • Najlepsza walka wieczoru: Omari Akhmedov vs. Thiago Perpetuo

Wyniki gali:

Walka wieczoru.

 • 205 lbs.: Vitor Belfort pok. Dana Hendersona przez KO (kopnięcie na głowę), 1. runda (1:17)

Główna karta.

 • 185 lbs.: Cezar Ferreira pok. Daniela Sarafiana niejednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-28, 28-29)
 • 205 lbs.: Rafael Cavalcante pok. Igora Pokrajaca przez TKO (kolana i ciosy w parterze), 1. runda (1:18)
 • 170 lbs.: Brandon Thatch pok. Paulo Thiago przez poddanie (odklepanie po kolanie na korpus i ciosach w parterze), 1. runda (2:10)
 • 170 lbs.: Ryan LaFlare pok. Santiago Ponzinibbio jednogłośną decyzją sędziów (3 x 30-27)
 • 155 lbs.: Jeremy Stephens pok. Rony'ego Jasona przez KO (high-kick: prawa noga, i prawy w parterze), 1 runda (0:40)

Pozostałe.

 • 145 lbs.: Sam Sicilia pok. Godofredo Pepey'a przez TKO (uderzenia), 1. runda (1:42) 
 • 185 lbs.: Omari Akhmedov pok. Thiago Perpetuo przez KO (prawy sierp i uderzenia w parterze), 1. runda (3:31)
 • 155 lbs.: Thiago Tavares pok. Justina Salasa przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda (2:38)
 • 155 lbs.: Adriano Martins pok. Darona Cruickshanka przez poddanie (kimura), 2. runda (2:49)
 • 125 lbs.: Dustin Ortiz pok. Jose Marię Tomę przez TKO (uderzenia w parterze), 3. runda (3:19)

REKLAMA: >>> BILETY NA PLMMA 24 EXTRA DO KUPIENIA TUTAJ<<<

Podsumowanie gali w wydaniu Orange sport:


Konferencja prasowa po gali:

Najciekawsze momenty konferencji prasowej:

Rozmowa z Cezarem Ferreirą:

Podsumowanie walki Ferreira vs. Sarafian:

Dana White o gali:

Rozmowy z Vitorem Belfortem:

Podsumowanie walki Belfort vs. Henderson:

Rozmowa z Rafaelem Calvalcante:

Podsumowanie walki Thatch vs. Thiago:

Rozmowa z Brandonem Thatchem:

Opublikowano: 2013-11-10

Komentarze

av

Hendo dla Janka albo Mameda lol

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również