Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 46. McGregor, Nelson, Pendred i King z bonusami. FOTO

ufc-fight-night-46-mcgregor-nelson-pendred-i-king-z-bonusami-foto

Conor McGregor, Gunnar Nelson, Cathal Pendred i Mike King zarobili po 50 tys. dolarów ekstra dzięki udziałowi w UFC Fight Night 46 w Dublinie.

Kandydat na mistrza największej organizacji MMA na świecie McGregor i Nelson dostali bonusy za "Występ wieczoru", natomiast  niesamowity Pendred i jego rywal King zostali bohaterami najlepszej walki wieczoru (TUTAJ przewidywaliśmy, że tak się stanie).

McGregor (15-2 MMA, 3-0 UFC) w imponującym stylu znokautował w Dublinie Diego Brandao (18-10 MMA, 4-3 UFC). I w wywiadzie po zwycięskiej potyczce poprosił, by jego następny pojedynek w Dublinie zorganizować mu na piłkarskim stadionie.

Trzeba przyznać, że to całkiem niezły pomysł, biorąc pod uwagę zainteresowanie galą, szalone przyjęcie zawodników w Irlandii i nieprawdopodobną atmosferę, stworzoną na trybunach przez fanów mieszanych sztuk walki.

Trudno się więc dziwić, że przyjęty w Dublinie z podobną pompą, jak irlandzcy zawodnicy Gunnar Nelson (13-0-1 MMA, 4-0 UFC) także otrzymał premię. "Gunni" pokazał bowiem na czym polega stuprocentowa realizacji założeń taktycznych, spokój w klatce i opanowanie. Dzięki temu wszystkiemu niepokonany Islandczyk poddał Zaka Cummingsa (17-4 MMA, 2-1 UFC).

Pendred (14-2-1 MMA, 1-0 UFC) natomiast pokonał Kinga (5-1 MMA, 0-1 UFC) w jednej z najbardziej nieprawdopodobnych walk w dziejach MMA. Bity i poniewierany w pierwszej rundzie Irlandczyk ledwie dotrwał do przerwy, by ostatecznie przejąć inicjatywę w drugiej rundzie i poddać rywala. Bez dwóch zdań - już teraz można to powiedzieć - był to jeden z pojedynków, które przejdą do historii UFC.

JAM

Tak McGregor pokonał Brandao i zdobył bonus za "Występ wieczoru":

Opublikowano: 2014-07-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również