Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 53. Max Holloway nowym rywalem Akiry Corassaniego

ufc-fight-night-53-max-holloway-nowym-rywalem-akiry-corassaniego

Akira Corassani (12-4 MMA, 3-1 UFC) zmierzy sie ostatecznie z Maksem Holloway'em (10-3 MMA, 6-3 UFC) podczas październikowej  UFC Fight Night 53 w Szwecji. 22-letni Amerykanin zastąpi w tym boju kontuzjowanego “Koreańskiego Zombie,” Chan Sung Junga (13-4 MMA, 3-1 UFC).

Holloway powróci do klatki po trzech kolejnych zwycięstwach odniesionych przed czasem: 23 sierpnia 2014 nad Clay'em Gollardem, a także nad Andre Filim i Willem Chope'em. "Blessed", dzięki pokonaniu Chope'a, otrzymał po UFC Fight Night 34 bonus za "Nokaut wieczoru".

Zanim to się jednak stało ten pochodzący z Hawajów wojownik poniósł dwie porażki: z Conorem McGregorem i Dennisem Bermudezem.

Jego najbliższy rywal, Akira Corassani, także mógł chwalić się trzema kolejnymi występami bez porażki aż do czasu ostatniego pojedynku z Dustinem Poirier podczas kwietniowej TUF Nations Finale. Mimo porażki 31-letni Szwed po raz pierwszy w historii został po boju z Poirier nagrodzony przez Ultimate Fighting Championship bonusem (za udział w walce wieczoru, rzecz jasna).

Jung, zanim niedawno zmierzył się z mistrzem kategorii piórkowej Jose Aldo, miał na koncie trzy zwycięstwa z rzędu i wielką chrapkę na mistrzowski tytuł. Niestety, nie dość że "Korean Zombie" poległ w boju z Brazylijczykiem, to jeszcze nabawił się kontuzji ramienia, która spowodowała ponad roczną przerwę w jego występach.

Teraz, jak sie okazuje, przerwa trwa potrwa jeszcze dłużej.

Podczas gali, która 4 października 2014 odbędzie się w Sztokholmie, zobaczymy w akcji także reprezentantów Polski: Jana Błachowicza, Krzysztofa Jotkę i Marcina Bandla.

TUTAJ rozpiska UFC Fight Night 53.

Opublikowano: 2014-08-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również