Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 64. Krzysztof Jotko vs. Garreth McLellan w Krakowie

ufc-fight-night-64-krzysztof-jotko-vs-garreth-mclellan-w-krakowie

Krzysztof Jotko (15-1 MMA, 2-1 UFC) zmierzy się z Garrtehem McLellanem (12-2 MMA, 0-0 UFC) podczas UFC Fight Night 64. Gala odbędzie się - przypominamy - 11 kwietnia 2015 w Krakowie.

"Dżotko", czołowy polski wojownik, walczył trzykrotnie dla największej organizacji MMA na świecie. Dwukrotnie wygrał, w tym po raz ostatni, w Sztokholmie, z Torem Troengiem

Teraz zmierzy się z pochodzącym z RPA "Soldier Boy", który ma na koncie mistrzostwo wagi średniej afrykańskiej organizacji EFC. McLellan, dla którego walka z Polakiem będzie debiutem w Ultimate Fighting Championship, zanim trafił do MMA uprawiał z powodzeniem rugby. W 2012 musiał jednak ponaprawiać sobie kolana, które lekko zniszczył grając w tę grę.

McLellan twierdzi, że rok 2015 będzie przełomowy w jego karierze, a kontrakt z UFC - przez niego wymarzony - ma wreszcie przynieść mu pożądaną popularność w RPA, choć i tak w ostatnim czasie uchodził za najlepszego reprezentanta swojego kraju w mixed martial arts.

Teraz jednak - co warto podkreślić - zmierzy się z rywalem z innej półki. Krzysztof Jotko, który do walki z McLellanem przygotowywał się już m.in. w Tajlandii (a teraz jedzie trenować do USA), będzie najtrudniejszym jak dotąd przeciwnikiem w karierze wojownika z Republiki Południowej Afryki. Z którym "Soldier Boy" będzie musiał na dodatek rywalizować w Polsce.

A dokładnie w Krakowie, 11 kwietnia. To, co we wtorek "Chris" mówił w magazynie Fight raport w Orange sport, potwierdziło się więc. Jego także zobaczymy podczas historycznej, pierwszej gali UFC w naszym kraju. Na dodatek w boju z dość egzotycznym przeciwnikiem.

TUTAJ rozpiska UFC Fight Night 64.

JAM

Opublikowano: 2015-01-28

Komentarze

av

Będzie to pierwsza wygrana Dżotko przed czasem w UFC.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również