Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 69. Siver i Kawajiri także zawalczą w Berlinie

ufc-fight-night-69-siver-i-kawajiri-takze-zawalcza-w-berlinie

UFC w dniu dzisiejszym zapowiedziała kolejne ciekawe zestawienie, które zobaczymy podczas gali UFC FIGHT NIGHT: GUSTAFSSON vs. TEIXEIRA, która odbędzie się w Berlinie, w Niemczech. W pojedynku tym Dennis Siver (na zdjęciu) skrzyżuje rękawice z Japończykiem Tatsuyą 'The Crusherem' Kawajirim.

 Siver,spotka się z Kawajirim w Oktagonie rozstawionym w hali o2 World już 20 czerwca 2015 w Berlinie. Niemieccy fani czekali na powrót UFC do ich kraju po bardzo udanym wydarzeniu, które odbyło się w Berlinie, w maju 2014 roku.

Siver z bilansem 22 zwycięstw, 10 porażek i 1 remisu będzie chciał powrócić na drogę wygranych po przegranej z “The Notoriousem” Conorem McGregorem, któą poniósł 18 stycznia w Bostonie, w Stanach Zjednoczonych. Kawajiri (33-8-2 MMA) ostatni raz walczył 11 kwietnia ubiegłego roku i przegrał wtedy z Clayem Guidą, jednak wcześniej zanotował imponujące zwycięstwo w walce z Seanem Soriano, która miała miejsce 4 stycznia 2014 roku. 

Siver powiedział: Nie mogę doczekać się walki z Tatsuyą Kawajirim. To bardzo doświadczony zawodnik, walczył dla wielu ogromnych organizacji. Kiedy ja toczyłem swoje pierwsze walki, on był już w PRIDE. Myślę, że pod względem naszych stylów walki, jest to bardzo dobre zestawienie. Jestem szczęśliwy, że w końcu mogę ponownie zawalczyć w Niemczech. Wiele moich przyjaciół i fanów przyjedzie do Berlina. Dam niemieckim fanom świetną walkę.

W ostatnim tygodniu UFC zapowiedziała, że w pojedynku wieczoru berlińsiej imprezy numer dwa w rankingu kategorii półciężkiej, Alexander “The Mauler” Gustafsson, wróci do Oktagonu w pojedynku z numerem szóstym rankingu, Gloverem Teixeirą.

Niklas Backstrom vs. Noad Lahat również znajduje się w karcie walki gali w Berlinie. Szwedzki piórkowy, Backstrom, zadebiutował w UFC w ubiegłym roku w walce z Tomem Niinimakim, podczas gali UFCFIGHT NIGHT BERLIN. Teraz zmierzy się  z Lahatem (8-1-0 MMA) z San Jose w Kalifornii. 

Bilety na długo oczekiwaną galę UFC FIGHT NIGHT: GUSTAFSSON vs. TEIXEIRA trafią do sprzedaży w piątek, 24 kwietnia. Fani mogą rejestrować swoje zainteresowanie biletami tutaj: www.o2world.de/UFC2015

Oficjalna informacja UFC

Opublikowano: 2015-04-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również