Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 71. Walka Gamburyan vs. Jorgensen w karcie głównej

ufc-fight-night-71-walka-gamburyan-vs-jorgensen-w-karcie-glownej

W związku z wykryciem po UFC 188 w organizmie Gilberta Melendeza (22-5 MMA, 1-3 UFC) niedozwolonych środków dopingujących i skreśleniem go z listy uczestników UFC Fight Night 71, z udziałem w gali musiał ostatecznie pożegnać się także niedoszły rywal Melendeza Al Iaquinta (12-3-1 MMA, 7-2 UFC).

W zamian za ten pojedynek w karcie głównej zaplanowanej na 15 lipca 2015 w San Diego gali pojawi się, wstępnie zapisany w preeliminacjach, bój Manny Gamburyan (14-8 MMA, 5-6 UFC) vs. Scott Jorgensen (15-10 MMA, 4-6 UFC).

Walką wieczoru UFC Fight Night 71 będzie, przypomnijmy, potyczka w wadze ciężkiej Frank Mir vs. Todd Duffee.

Jorgensen, po czterech walkach i trzech porażkach w kategorii muszej, powraca do koguciej dywizji. To dla niego ostatnia deska ratunku. "Young Guns" ma ostatnio fatalną passę. Na przestrzeni minionych czterech lat wygrał jedynie dwukrotnie, w tym po raz ostatni na UFC Fight Night 42, kiedy to po pokonaniu Danny'ego Martineza otrzymał 50 tys. dolarów bonusu za udział w najlepszej walce wieczoru.

Poza tym od 2012 roku Jorgensen poniósł sześć porażek i ta z Gamburyanem może oznaczać dla niego rozstanie z UFC.

Gamburyan, były pretendent do tytułu mistrza nieistniejącej już WEC (w pojedynku o pas przegrał z Jose Aldo), przystąpi do walki z Amerykaninem po udanym debiucie w wadze koguciej i zwycięstwie przez poddanie nad Codym Gibsonem, które odniósł we wrześniu ubiegłego roku.

Pochodzący z Armenii wojownik, jeden z trenerów Rondy Rousey, miał powrócić do klatki już w kwietniu, na potyczkę z Aljamainem Sterlingiem, jednak z powodu kontuzji musiał wycofać się z tego pojedynku.

Teraz ostatecznie ma zmierzyć się z Joergensem. I to - jak się ostatecznie okazało - w konfrontacji dodanej do karty głównej UFC Fight Night 71.

JAM

TUTAJ rozpiska UFC fight Night 71.

Opublikowano: 2015-07-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również