Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 83. Pickett vs. Briones i Grant vs. Vera w rozpisce

ufc-fight-night-83-pickett-vs-briones-i-grant-vs-vera-w-rozpisce

UFC - największa organizacja mieszanych sztuk walki (MMA) na świecie – zapowiedziała dzisiaj dwie kolejne walki, jakie zobaczymy podczas UFC Fight Night 83.

Gala ta to powrót UFC do Anglii po blisko dwóch latach nieobecności. Bilety na imprezę, która odbędzie się w londyńskim O2 27 lutego 2016, sprzedały się w zaledwie 27 minut, co pokazuje ogromne oczekiwanie wśród fanów w Wielkiej Brytanii na UFC.

Faworyt publiczności i weteran MMA Brad “One Punch” Pickett (25-11-0 MMA, na zdjęciu) wystąpi przed swoją publicznością, krzyżując rękawice z Meksykaninem Henrym “Bure” Brionesem (19-5-1 MMA).

Pickett w młodości grał w piłkę nożnę, trenował też boks. Później podjął decyzję o przejściu do MMA i ostatecznie odkrył w sobie talent do sztuk walki.

Pickett walczy pod szyldem UFC od 2011 roku. Od tamtej pory zdobył już pięć nagród za najlepszą walkę wieczoru.

W marcu 2014 roku Pickett odniósł niezapomniane zwycięstwo przed własną publicznością w walce z Irlandczykiem Neilem Seerym. Anglik bez wątpienia będzie chciał powtórzyć ten sukces już w lutym 2016 roku.

Briones przybędzie do Londynu jako uczestnik program UFC The Ultimate Fighter, który z z pewnością będzie chciał odnieść szybkie zwycięstwo. “Bure” przed decyzją o rozpoczęciu treningów MMA był hokeistą. Treningi mieszanych sztuk walki rozpoczął w swoim rodzinnym mieście, Tijuanie w Meksyku, w 2006 roku.

Brytyjczyk Davey “Dangerous” Grant (8-2-0 MMA) zaprezentuje się przed swoją publicznością 27 lutego, w walce z zawodnikiem z Ekwadoru, Marlonem “Chito” Verą (7-2-1 MMA).

Grant na pierwszy trening MMA przyszedł w celu utrzymania formy i pozostania wysportowanym, jednak w okresie młodzieńczym postanowił zrobić karierę w mieszanych sztukach walki.

W 2013 roku Grant wziął udział w programie The Ultimate Fighter, gdzie walczył i przygotowywał się pod okiem byłem mistrzyni kobiet w wadze koguciej, “Rowdy” Rondy Rousey. Grant miał walczyć podczas UFC FIGHT NIGHT : London w 2013 roku, jednak na zaledwie kilka dni przed gala, był on zmuszony wycofać się z wystepu z powodu kontuzji. Od tamtej pory fani wyczekiwali powrotu Anglika do Oktagonu.

Grant zmierzy się z młodym Verą, który ma zaledwie 23 lata i dwie stoczone walki pod szyldem UFC, wśród których można znaleźć wygraną z Romanem Salazarem, dzięki której Grant otrzymał bonus za występ wieczoru. „Chito” dorastał w Ekwadorze, a treningi MMA rozpoczął w wieku 16 lat z jednym celem: walczyć w UFC.

W karcie UFC Fight Night Londyn zobaczymy również Michaela “The Count” Bispinga, który zmierzy się z Gegardem Mousasim, Toma Breese, który skrzyżuje rękawice z Keitą Nakamurą oraz Mike’a Wilkinsona, który zawalczy z Makwanem Amirkhanim.

Oficjalna informacja UFC

Opublikowano: 2015-12-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również