Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 84. Mark Hunt vs. Frank Mir walką wieczoru

ufc-fight-night-84-mark-hunt-vs-frank-mir-walka-wieczoru

Już niebawem czeka nas, miejmy nadzieję, kolejny frapujący bój z udziałem reprezentantów wagi ciężkiej UFC. Jak doniosły australijskie media bohaterami walki wieczoru zaplanowanej na 20 marca 2016 w Brisbane UFC Fight Night 84 mają być były mistrz Frank Mir (18-10 MMA, 16-10 UFC) i Mark Hunt (11-10-1 MMA, 6-4-1 UFC).

Mir, który jest coraz bliżej zakończenia efektownej kariery w MMA, z ostatnich siedmiu pojedynków wygrał dwa. 36-letni Amerykanin doznawał porażek w potyczkach z Juniorem dos Santosem, Danielem Cormierem, Joshem Barnettem, Alistairem Overeemem i Andreiem Arlovskim.

Jeśli zaś chodzi o dwa wspomniane sukcesy to Mir, w pierwszych rundach, znokautował na UFC Fight Night 61 Antonio "Bigfoota" Silvę oraz na UFC Fight Night 71 Todda Duffeego.

Hunt natomiast, włąśnie w Australii, rozbił w listopadzie ubiegłego roku, w drugiej w historii wspólnej walce, wspomnianego "Bigfoota". Ich pierwszy, zakończony jak najabrdziej sprawiedliwym remisem, pojedynek z 2013 roku przeszedł już do legendy MMA. Był bowiem niezwykle twardy i krwawy, obfitował też w potężne ciosy zadawne z jednej i z drugiej strony.

Hunt, choć podobnie jak Mir, więcej ostatnio potyczek przegrał niż wygrał, chętnie jest umieszczany przez UFC w walkach wieczoru. To samo zresztą dotyczy Amerykanina.

Wszystko dlatego, że obaj ci wojownicy są gwarantami widowisk MMA na najwyższym poziomie. Nie inaczej powinno być także 20 marca 2016 w Australii.

JAM

Opublikowano: 2016-01-08

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również