Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 89. Krzysztof Jotko znokautował McCrory'ego! WIDEO

ufc-fight-night-89-krzysztof-jotko-znokautowal-mccroryego-wideo

Krzysztof Jotko (18-1 MMA, 5-1 UFC) w spektakularny sposób zadebiutował na gali UFC w Ameryce Północnej. Polski wojownik już w 59 sekundzie potężnym lewym sierpowym znokautował w Ottawie Tamdana McCrory'ego (14-4 MMA, 4-4 UFC).

Trudno opisywać co działo się w tym pojedynku, bo tak naprawdę wydarzyło się tylko jedno. "Dżotko" wyraźnie czekał na tę akcję, szykował się do niej i dokładnie ją przygotowywał.

I co najważniejsze - wykorzystał pierwszą, nadarzającą się okazję, by zrealizować swój plan.

Przy próbie skrócenia dystansu przez Amerykanina nasz wojownik wyprzedził zamiary rywala i trafił go powalającym, lewym sierpem. Nieprzytomny McCrory padł na matę. Jotko ruszył jeszcze do niego z ciosami, jednak tak naprawdę były już one niepotrzebne.

Stało się więc to, co zapowiadaliśmy TUTAJ. "Chris" zdał właśnie bardzo ważny test w Ultimate Fighting Championship. Pokazał, że umie wygrywać przed czasem i że jest predestynowany do toczenia bardzo efektownych pojedynków.

Przed nim teraz "dobra zamiana" na dużo wyżej notowanych niż dotychczas rywali. Nasz wojownik ma teraz na koncie cztery wygrane boje z rzędu. I już zaczyna zbliżać się do czołowki wagi średniej, jeśli chodzi o swoje "osiągi" w Ultimate Fighting Championship.

Wszystko wyszło zajebiście. Nie spodziewałem się, że walka potrwa tak krótko, myślałem że wszystko skończy się w drugiej rundzie. Jestem jednak bardzo zadowolony, że właśnie tak to się potoczyło. Miałem dziś dobry dzień. Joe Silva przygotował mi ten pojedynek jako test i myślę, że go zaliczyłem - mówił zaraz po walce Polak.

Kapitalnej i szybkiej walce, dodajmy. Za którą być może Polak otrzyma bonus.

TUTAJ wyniki i relacja z gali.

Opublikowano: 2016-06-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również