Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night: Bisping vs. Leites na żywo na Extreme Sports Channel

ufc-fight-night-bisping-vs-leites-na-zywo-na-extreme-sports-channel

Już w najbliższą sobotę w SSE Hydro w Glasgow odbędzie się gala UFC Fight Night: Bisping vs. Leites. Tym razem (podobnie jak w przypadku gali w Berlinie) nie zabraknie podczas niej polskich akcentów. Właśnie w Szkocji Daniel Omielańczuk zmierzy się z Chrisem De La Rochą, zaś rywalem Pawła Pawlaka będzie Leon Edwards. Początek transmisji na żywo 18 lipca o 19:00 tylko na Extreme Sports Channel!

Wszyscy kibicie oczekują z wielkim napięciem na główną walkę wieczoru Bisping vs. Leites. Tu również pojawią się nawiązanie do naszego kraju, ponieważ Michael Bisping, który rozpoczął swoją przygodę z MMA w 2003 roku, utrzymuje, że jego dziadek był... polskim hrabią! Stąd ksywka tego zawodnika „The Count” (z ang. „hrabia”). Thales Leites miał w UFC czteroletnią przerwę, a po powrocie pokonał Trevora Smitha, Francisa Carmonta i Tima Boetscha. Czy z Bispingiem pójdzie mu równie dobrze?

Daniel Omielańczuk i Paweł Pawlak ostro przygotowywali się do swoich walk pod okiem trenerów. Omielańczuk powiedział kilka tygodni temu, że jest spokojny, oby jednak w sobotę odnalazł w sobie jak najwięcej energii! Paweł Pawlak w Krakowie pokonał Sheldona Westcotta, który typowany był na faworyta walki, zatem i tym razem z pewnością pozytywnie nas zaskoczy.

Gościem specjalnym gali w Glasgow będzie Joanna Jędrzejczyk.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – przez pewnie czas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki mogą w ciągu roku oglądać ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgać do bogatego archiwum UFC.

Oficjalna informacja Extreme Sports Channel

Opublikowano: 2015-07-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również