Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night: Magny vs. Gastelum na żywo na Extreme Sports Channel

ufc-fight-night-magny-vs-gastelum-na-zywo-na-extreme-sports-channel

Pierwotnie Kelvin Gastelum miał zmierzyć się w Meksyku z Mattem Brownem. Z powodu kontuzji Browna nastąpiła zmiana w karcie głównej – zawodnik został zastąpiony przez Neila Magny. Ponadto w trakcie gali zobaczymy walki Lamas vs. Sanchez i Formiga vs. Cejudo. Poza kartą główną zawalczy Bartosz Fabiński. Transmisja gali na Extreme Sports Channel w nocy z 21 na 22 listopada o 4:00.

Neil Magny w 2014 roku wygrał wszystkie z pięciu oficjalnych walk w federacji UFC, w których wziął udział. Pasmo jego zwycięstw przerwał dopiero Demian Maia na UFC 190. Kelvin Gastelum w 12. walkach poniósł tylko jedną porażkę (na UFC 183 pokonał go Tyron Woodley). Zapowiada się zatem wyrównana potyczka.

Lamas w kwietniu 2015 roku przegrał walkę z Chadem Mendesem, zaś Sanchez rok wcześniej pokonał Rossa Pearsona. Później miał długą przerwę w oficjalnych starciach z powodu kontuzji.

Jussier Formiga wygrał 18 na 21 walk. Zmierzy się z „The Messengerem”, Henrym Cejudo, złotym medalistą w zapasach na igrzyskach olimpijskich w Pekinie.

Bartosz „Rzeźnik” Fabiński ma przed sobą drugą walkę w szeregach UFC. Zmierzy się z Hectorem Urbiną. Polak nie chciał zdradzić przed starciem, jaki będzie jego sposób na Amerykanina. Jedno jest pewne,  obaj zawodnicy będą chcieli zakończyć walkę przed czasem.

Więcej szczegółów na: http://pl.extreme.com/

Na UFC Fight Night: Magny vs. Gastelum na żywo w Extreme Sports Channel zaprasza w nocy z 21 na 22 listopada o 4:00. Powtórki 22 i 23 listopda o 21:00 oraz 27 listopada o 22:00.

Nasza rozmowa z Bartoszem Fabińskim przed UFC Fight Night 78:

Opublikowano: 2015-11-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również