Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night: Mir vs. Duffee na żywo tylko w Extreme Sports Channel

ufc-fight-night-mir-vs-duffee-na-zywo-tylko-w-extreme-sports-channel

W nocy z 15 na 16 lipca o 4:00 Extreme Sports Channel zaprasza na UFC Fight Night: Mir vs. Duffee. W trakcie transmisji na żywo z Valley View Casino Center w San Diego zobaczymy weterana UFC - Franka Mira w starciu z Toddem Duffeem oraz Josha Thomsona w walce przeciwko Tony'emu "El Cucuy" Fergusonowi. Powtórki gali 16 lipca o 21:00 oraz 21 lipca o 22:00.

Frank Mir zadebiutował w MMA w 2001 r. i w tym samym roku związał się z federacją UFC. To zawodnik, który jeśli wygrywa swoje walki to czyni to w spektakularnym stylu. Na początku swojej kariery w UFC Mir złamał kość promieniową Timowi Sylvii. Siedem lat temu zmusił do poddania Brocka Lesnara - zakończenie tej walki zostało uznane za jedno z najeefektowniejszych w 2008 roku.

Cheicka Kongo Mir potraktował efektownym duszeniem gilotynowym, zaś Nogueirze złamał rękę. Brzmi strasznie? No to zobaczymy, jak po nadchodzącej walce będzie się czuł jego kolejny przeciwnik. Todd Duffee już wiosną tego roku ogłosił, że chciałby zmierzyć się z legendą, jaką jest Mir, i - jak to często w UFC bywa - jego marzenie wkrótce się spełni. W 2009 roku Duffee znokautował przeciwnika w zaledwie 7 sekund! To musi budzić respekt nawet w wielkim Franku Mirze.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – przez pewien czas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki mogą w ciągu roku oglądać ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgać do bogatego archiwum UFC.

UFC Fight Night: Mir vs. Duffee w nocy z 15 na 16 lipca o 4:00

Opublikowano: 2015-07-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również