Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. GSP: wznawia treningi, zagra w filmie, zakończy karierę?

ufc-gsp-wznawia-treningi-zagra-w-filmie-zakonczy-kariere

Georges St-Pierre, który bezdyskusyjnie pokonał Nicka Diaza, walczył podczas UFC 158 z zerwanym ścięgnem Achillesa i gorączką (TUTAJ więcej na ten temat). Trener GSP Firas Zahabi uspokajał, że stan zdrowia mistrza UFC wagi półśredniej nie pogorszył się na szczęście podczas samego pojedynku, jednak zastrzegał że przerwa w poważnych treningach może potrwać nawet pół roku.

Teraz menedżer St-Pierre'a Rodolphe Beaulieu ogłosił, że Kanadyjczyk wrócił na salę ćwiczeń i choć nie forsował się zbytnio, to na lekkie zdania oraz krókie sprinty już sobie pozwolił.

- Georges czuje się dobrze - oznajmił Beaulieu.

Przypomnijmy, że St-Pierre całkiem niedawno miał półtoraroczną przerwę w startach spowodowaną poważnym urazem kolana i koniecznością przejścia operacji.

Po powrocie do Oktagonu oraz pobiciu Carlosa Condita i Nicka Diaza St-Pierre udowodnił, iż jest jednym z najwybitniejszych wojowników w historii MMA.

Nie wiadomo jednak, czy te wszystkie perypetie nie przyspieszyły jego decyzji o zakończeniu kariery.

Firas Zahabi ujawnił właśnie, że o ile GSP nie brakuje motywacji, by po raz kolejny wrócić do treningowego reżimu, o tyle nie ma wcale pewności czy będzie mu się chciało wciąż harować po kolejnym pojedynku. St-Pierre ponoć coraz częściej zastanawia się, jak długo uda mu się podtrzymywać w sobie ducha walki. Zahabi sugeruje, że bardzo prawdopodobne jest iż GSP stoczy jeszcze dwie, trzy walki i powie "koniec".

Czy tak się stanie, czy nie, przekonamy się już niebawem. Na razie kanadyjski mistrz na jakiś czas zmienia profesję i przemienia się w aktora. Już niebawem zobaczymy go na ekranach kin w kolejnym filmie, opowiadającym o przygodach bardzo popularnego w Stanach Zjednoczonych, komiksowego bohatera, Kapitana Ameryki. St-Pierre zagra jego przeciwnika, niejakiego Batroca the Leapar. Czyli - nomen omen - Georgesa Batroca.

Amerykańskie media już teraz piszą, że z tak trudnym oponentem Kanadyjczyk nie mierzył się jeszcze nigdy.

JAM

Opublikowano: 2013-03-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również