Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. John Dodson to kolejny przeciwnik Demetriousa Johnsona

ufc-john-dodson-to-kolejny-przeciwnik-demetriousa-johnsona

Demetrious Johnson (22-2-1 MMA, 10-1-1 UFC), mistrz UFC w wadze muszej, w kolejnej obronie tytułu zmierzy się z Johnem Dodsonem (17-6 MMA, 6-1 UFC). Na razie nie wiadomo jeszcze dokładnie podczas której gali dojdzie do boju obu panów, najprawdopodobniej będzie to jednak zaplanowana na 5 września 2015 w Las Vegas UFC 191.

Taką wiadomość Ariel Helwani przekazał w "UFC Tonight" w FOX Sports 1.

Johnson walczył po raz ostatni na UFC 186. Ustanowił wtedy jeden z rekordów największej organizacji MMA na świecie - poddał bowiem Kyojiego Horiguchiego w 4:59 piątej rundy, co jest "najpóźniej" odniesionym zwycięstwem przez poddanie w historii Ultimate Fighting Championship.

Warto również przypomnieć, że Johnson i Dodson walczyli już ze sobą. "Mighty Mouse" zmierzył się z "The Magician" w styczniu 2013 podczas UFC on FOX 6 i - w pierwszej obronie tytułu - pokonał go jednogłośną decyzją sędziów.

Od tam tej pory Johnson i Dodson tylko wygrywali swoje pojedynki. Ten drugi, po znokautowaniu Darrella Montague na UFC 166 i po pokonaniu Johna Moragi, trafił wreszcie w maju tego roku na byłego mistrza organizacji Bellator w kategorii koguciej, Zacha Makovsky'ego. Po zwycięstwie Dodson ogłosił, że znów chciałby bić się o mistrzostwo.

I jego prośba została właśnie spełniona.

WOJ

Ogłoszenie walki Johnson vs. Dodson w FOX Sports:

Opublikowano: 2015-06-25

Komentarze

av

Pamiętam ich pierwszy pojedynek. Nie wiem czy to przez późną godzinę walki czy co, ale nie widziałem ciosów. Chętnie zobaczę te bitkę. Mam nadzieję, że tym razem Dodson to wygra ;)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również