Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Kolejna czwórka zwolniona, Jumabieke Tuerxun z kontraktem

ufc-kolejna-czworka-zwolniona-jumabieke-tuerxun-z-kontraktem

Szefowie Ultimate Fighting Championshp zwolnili kolejnych zawodników. Tym razem z listy płac UFC zostali skreśleni czterej wojownicy, ktorzy przegrali swoje pojedynki na UFC 157. Są to Brock Jardine (9-3 MMA, 0-2 UFC), Caros Fodor (7-3 MMA, 0-1 UFC), Jon Manley (7-2 MMA, 0-1 UFC) i Josh Neer (33-13-1 MMA, 6-9 UFC).

Najbardziej doświadczony i znany z tego towarzystwa jest Neer, który po raz czwarty w historii traci pracę w największej federacji MMA na świecie. Tym razem "The Dentist" nie może zbytnio narzekać na zły los. Zaliczył trzy kolejne porażki, więc się z nim pożegnano. Wobec Amerykanina zastosowana została standardowa procedura.

Pozostałej trójce wystarczyła jedna wpadka w UFC, by się jej pozbyto. Warto jednak dodać, że Jardine i Fodor przegrywali także te walki, które stoczyli tuż przed zasileniem Ultimate Fighting Championship.

Do tej mini-czystki jak ulał pasuje znane stwierdzenie: "zwalniają, znaczy będą zatrudniać". UFC podpisała bowiem właśnie kontrakt z niepokonanaym przedstawicielem wagi koguciej Jumabieke Tuerxunem.

Sięgnięcie przez UFC po 25-letniego Chińczyka, który - wedle różnych źródeł - ma rekord 25-0, lub jak chce Sherdog 14-0, to kolejny znak w którym kierunku będzie w najbliższym czasie zmierzała ekspansja organizacji Dany White'a.

"The Wild Wolf" to kolejny, po Tiequan Zhangu, przedstawiciel Chin w Ultimate Fighting Championship. Niedawno - przypomnijmy - byliśmy także świadkami pierwszej w historii gali UFC w Chinach. W walce wieczoru podczas imprezy w Makau Cung Le znokautował Richa Franklina.

WOJ

Opublikowano: 2013-03-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również