Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 12. Michael Johnson, z powodu kontuzji, wypada z rozpiski

ufc-on-fox-12-michael-johnson-z-powodu-kontuzji-wypada-z-rozpiski

Długo oczekiwany pojedynek w wadze lekkiej nie odbędzie się - Michael Johnson (15-8 MMA, 7-4 UFC) został, z powodu kontuzji, zmuszony do wycofania się z planowanej na UFC on FOX 12 walki z Joshem Thomsonem (20-6 MMA, 3-2 UFC).

Nowym rywalem Thomsona będzie Bobby Green (22-5 MMA, 3-0 UFC), który w związku z tym nie zmierzy się z Abelem Trujillo na sierpniowej UFC Fight Night 47 w Bangor (no i teraz to Trujillo czeka na swojego przeciwnika).

UFC on Fox 12 odbędzie się uż 26 lipca 2014 w San Jose. Dla nas gala ta będzie bardzo istotna z jednego względu - to właśnie podczas tej imprezy w największej organizacji MMA na świecie zadebiutuje Joanna Jędrzejczyk.

Thomson - przypomnijmy - ma w stolicy hrabstwa Santa Clara powrócić do Oktagonu po styczniowej, kontrowersyjnej i niejednogłośnej porażce z byłym mistrzem wagi lekkiej Benem Hendersonem. 35-letni, były czempion nieistniejącej już organizacji Strikeforce przez pewien czas po tym zdarzeniu rozważał nawet możliwość przejścia na emeryturę, ostatecznie jednak postanowił walczyć dalej.

Johnson natomiast wygrał ostatnio trzy walki z rzędu: z Joe Lauzonem, Gleisonem Tibau oraz Melvinem Guillardem, co dało podsatwy do rozważań na temat ewentualnej możliwości walki "The Menace" o mistrzowski pas, o ile upora się z Thomsonem.

Na razie jednak cała ta kwestia pozostaje jedynie w sferze spekulacji, bo w tym momencie nie wiadomo nawet kiedy 28-letni Amerykanin będzie gotowy do powrotu do klatki.

TUTAJ rozpiska gali.

WOJ

Opublikowano: 2014-07-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również