Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 13. Alistair Overeem zawalczy ze Stefanem Struve

ufc-on-fox-13-alistair-overeem-zawalczy-ze-stefanem-struve

Stefan Struve (25-6 MMA, 9-4 UFC) zmierzy się z Alistairem Overeemem (37-14 MMA, 2-3 UFC) podczas UFC on FOX 13, która 13 grudnia 2014 odbędzie się w Phoenix. Dla Overeema bój ten oznacza "być albo nie być" w najwiekszej organizacji MMA na świecie.

Holeneder, były mistrz wagi ciężkiej nieistniejącej już organizacji Strikeforce, dwa tygodnie temu wystąpił na UFC Fight Night 50 i znów został brutalnie pobity w Oktagonie UFC. Tym razem w roli bezdusznego oprawcy wystąpił niezwykle skupiony i pewny siebie Ben Rothwell.

Rothwell szybko naruszył Holendra, a mniej więcej w połowie pierwszego starcia rąbnął prawym zamachowym oraz zdemolował ciosami w parterze. "Reem" miał po pojedynku łzy w oczach.

Poważne powody do zmartwienia miał ostatnio także Stefan Struve, który tuż przed UFC 175 nie został dopuszczony do pojedynku z Mattem Mittrione z powodu kłopotów z sercem. Holender miał ostatni bardzo długą przerwę z powodu leczenia wykrytej u niego wady i jak sie okaząło, jego problemy - mimo wcześniejszych zapewnień lekarzy - wcale się nie skończyły.

Na szczęście dla holenderskiego wojownika, który był bliski omdlenia w szatni w trakcie oczekiwania na potyczkę z Mittrione, po przewiezieniu do szpitala okazało się że jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz - jak zapewniają lekarze Struve - żadne nieprzewidziane okoliczności już na pewno się nie pojawią i "Skyscraper" bez przeszkód zawalczy z Overeemem w bratobójczym, holendersko-holenderskim pojedynku na UFC on FOX 13.

WOJ

Opublikowano: 2014-09-18

Komentarze

av

Albo przyjechać na obóz Sei Budokai do Łodzi oraz na trening kondycyjny do gór Sokolich i sparingi z Marcinem Najmanem i Kamilem Bazelakiem jak przed walką z Lesnarem to wróci na ścieżkę zwycięstw. Reemowi brakuje dobrych sparingpartnerów którzy zrobią mu przetarcie przed walką. Ali to chyba najlepszy striker w UFC a przegrywa przez głupoty w stójce!!! Reem ogarnij się bo rzeczywiście jeszcze kiedyś dostaniesz oklep od Mariusza na KSW!!

av

Overeem na pożegnalną walkę powinien przyjechać do nas i zmierzyć się z Pudzianem na KSW 30.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również